“Mercedes-Benz Citan van z 2020 roku z silnikiem diesla. Wyposażony m.in. w hak holowniczy.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Mercedes Citan ma następujące specyfikacje:
2020
Rok modelowy
13 493 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Wynik kontroli: 2X zatwierdzony 2026-01-15 - z uwagą Braki: 2X ŚWIATŁO POZYCYJNE (4.2) PRZEDNIE, OBU STRONNE NIESPRAWNE 2X WYCIERACZKA SZYBY PRZEDNIEJ (3.4) PRAWA NIE WYSTARCZAJĄCA EFEKT CZYSZCZENIA
Układ napędowy działa prawidłowo, ale w tym zakresie mogą pojawić się droższe serwisy. Zasięg na napędzie elektrycznym jest gorszy niż w momencie zakupu samochodu.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Zdalny zamek, jeden z kluczyków nie działa. Pęknięta przednia szyba w polu widzenia. Brak kodu radia. Zapalona kontrolka serwisowa. Uszkodzone przednie ramię wycieraczki
Urządzenia i technologia działają prawidłowo, jednak mogą występować piski i zacięcia.
Nadwozie
Zły stan
Komentarz
Kilka odprysków na masce. Kilka odprysków, odprysków na drzwiach i zarysowań, Kilka plam rdzy, Nadwozie, kilka pękniętych/uszkodzonych elementów plastikowych
Odpryski od kamieni z przodu są częste. Wokół samochodu znajduje się wiele drobnych uszkodzeń, takich jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Zły stan
Komentarz
Wnętrze ma kilka rys, plam i śladów. Szczegóły wnętrza, uszkodzone. Uszkodzone szczegóły wnętrza
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
1 koło zapasowe ma przebicie
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
6 mm
7 mm
6 mm
7 mm
15" Aluminiowa obręcz
3 mm
3 mm
2 mm
3 mm
15" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Verkstadsinredning
blokady alkoholowe
Antypoślizgowy
Antypoślizgowy
Wejście AUX
Bluetooth
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Stały hak holowniczy
łuki załadunkowe
Radio
Czujnik deszczu
Funkcja start/stop
Ogrzewanie przednich foteli
Wejście USB
AC
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7266577
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.