“Ten Mercedes 220 d z 2016 roku to elegancki i dobrze wyważony samochód z napędem na cztery koła, sportowym designem i skoncentrowaną na komforcie. Samochód dla tych, którzy chcą mieć pewny dostęp, uczucie premium i komfortowe doświadczenie jazdy w codziennym życiu i podczas dłuższych wyjazdów.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Mercedes C-Klass ma następujące specyfikacje:
2016
Rok modelowy
16 343 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Stan normalny
Komentarz
Zużyte przednie pióra wycieraczek
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Najlepszy stan
Komentarz
Liczne odpryski i zarysowania
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Najlepszy stan
Komentarz
Brak uwag.
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Uszkodzenie lakieru na feldze. Zarysowania felgi koła zapasowego
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
7 mm
8 mm
7 mm
8 mm
18" Aluminiowa obręcz
6 mm
5 mm
6 mm
5 mm
19" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
AMG Line
Antypoślizgowy
Kamera cofania
Bluetooth
CD stereo
Lusterka elektryczne
Tempomat
Zdalna blokada
GPS
Radio
Czujnik deszczu
Ogrzewanie przednich foteli
Antypoślizgowy
System wspomagania kierowcy
Automatyczne przytrzymanie
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Elektrycznie składane lusterka wsteczne
Chowany hak holowniczy
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Dynamiczne reflektory LED
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Ogrzewanie postojowe z pilotem zdalnego sterowania
Ogrzewanie postojowe z wyłącznikiem czasowym
Funkcja start/stop
Wejście USB
Aktywny asystent parkowania
Pakiet do przechowywania
Sportowe podwozie
System dźwiękowy Burbester Premium
Szkło akustyczne
Pakiet oświetlenia wewnętrznego
Pakiety parkingowe
AMG Line
Pakiet lustrzany
Pakiet ergonomiczny
Pakiet komfortowy
4WD
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7267555
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.