Wkrótce

Mercedes-Benz GLC

220 d 4MATIC X253
Diesel
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT

    Pojazd wkrótce

    Wstępna cena już wkrótce
    0 SEK

    Otrzymuj powiadomienia, gdy pojazd będzie dostępny

    • Kolorczarny
    • Gwarancja na nowy samochódNie badano
    • Gwarancja na uszkodzenia wagonuNie badano

    • Moc silnika (diesel)170 KM (125 kW)
    • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (diesel)5,0 l/100 km
    • Emisja CO2 (olej napędowy)129 g/km
    • Długość4 671 mm
    • Szerokość1 930 mm

    Kungälv (Ellesbo)

    Ellesbovägen 150

    44290 Kungälv