“A 2023 Mercedes A 200 with automatic transmission and petrol engine that combines performance and comfort. Richly equipped with a sunroof, GPS, reversing camera and keyless start system for a smooth and elegant driving experience.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Mercedes A-Klass ma następujące specyfikacje:
2023
Rok modelowy
2 991 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Układ napędowy jest w pełni sprawny.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Zużyte pióra wycieraczek z przodu. Skroplony lewy reflektor
Technologia jest w pełni funkcjonalna.
Nadwozie
Zły stan
Komentarz
Zniszczona przednia szyba. Odpryski na przedniej szybie w polu widzenia. Kilka wgnieceń/pęknięć na drzwiach. Kilka odprysków, rys i trudnych plam na lakierze, które nie zniknęły po myciu
Kilka odprysków kamieni i sporadyczne stukanie drzwiami jest normalne. Zdarzają się zarysowania na felgach.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Otarcia i drobne zarysowania przy wejściu, a także sporadyczne rysy na kierownicy, panelu lub siedzeniach są normalne.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
17" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Urban Progressive
Kamera cofania
Bluetooth
Lusterka elektryczne
Tempomat
Zdalna blokada
GPS
Radio
Czujnik deszczu
Ogrzewanie przednich foteli
Wyłaz dachowy
Antypoślizgowy
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Reflektory LED
Bezkluczykowy system dostępu
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Wejście USB
Pakiet oświetlenia i celownika
Pakiet miejski/progresywny
Pakiet lustrzany
Pakiety parkingowe
Udostępnij
7261454
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.