Maxus e-Deliver 3

e-Deliver 3 52.5kWh, LWB
2021/110 540 km/Elektryczny/Automatyczna
  • PercentIconOdliczony podatek VAT
  • EcoIconEkologiczny samochód
Licytacja
Wiodąca oferta z VATem
0 SEK
Cena w salonie samochodowym120 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

20 sty, 11:21

Najważniejsze informacje

Elektryczny Maxus e-Deliver 3 z 2021 roku. Wyposażony m.in. w kamerę tylnią i system asystujący. Nowo zbadany i nie musi być ponownie badany aż do września 2027 roku. To jest zużyty samochód i zachęcamy do dokładnego zapoznania się ze wszystkimi tekstami i zdjęciami uwag, aby uzyskać jasny obraz stanu samochodu.

Bardziej ekologiczny wybór.

Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:

  • Samochód można zasilać gazem ziemnym
  • Samochód emituje mniej niż 70 g CO2/km
  • Samochód jest pojazdem elektrycznym zasilanym bateryjnie (BEV) lub hybrydowym pojazdem elektrycznym typu plug-in (PHEV)

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Maxus e-Deliver 3 ma następujące specyfikacje:

2021

Rok modelowy

11 054 mile szwedzkie

Przebieg

BatteryIcon

Test akumulatora Kvdcars

Komentarz

DrivetrainIcon

Układ napędowy

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Uszkodzony skraplacz. Uszkodzona przednia belka

Układ napędowy działa prawidłowo, ale w tym przedziale cenowym często zdarzają się droższe naprawy. W komorze silnika czasami widoczne są ślady oleju.

BreaksIcon

Hamulce

CheckIcon

Nie są wymagane żadne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Brak uwag.

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Klimatyzacja działa, ale słabo chłodzi. Pęknięta przednia szyba w polu widzenia. Elektryczny podnośnik prawego przedniego samochodu, zacina się. Elektryczny podnośnik lewego przedniego samochodu, zacina się. Świeci się kontrolka serwisowa. Kamera cofania jest źle zamocowana. Samochód błędnie ostrzega o otwarciu prawych tylnych drzwi

Urządzenia i technologia działają prawidłowo, jednak mogą występować piski i zacięcia.

BodyIcon

Nadwozie

RemarksIcon

Zły stan

Komentarz

Uszkodzony przedni zderzak. Lewe lusterko boczne, zaparowanie w szybie kierunkowskazu. Uszkodzenie karoserii lewego tylnego błotnika, Niewłaściwe mocowanie lewego progu, Uszkodzenie tylnego zderzaka. Kilka uszkodzeń lakieru i wgnieceń, Kilka plam rdzy, Samochód został częściowo ponownie polakierowany, z kilkoma niedbale wykonanymi pracami, Kilka odprysków i rys, Kilka wgnieceń/pęknięć w drzwiach, Nadwozie, kilka pękniętych/uszkodzonych elementów plastikowych. Zaparowanie w górnym świetle stopu

Odpryski od kamieni z przodu są częste. Wokół samochodu znajduje się wiele drobnych uszkodzeń, takich jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Wnętrze z kilkoma rysami, plamami i śladami. Tapicerka brudna. Tapicerka z przodu po lewej stronie przetarta. Panel prawych przednich drzwi uszkodzony. Uszczelki uszkodzone

Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Felgi na krawędzi samochodu podparte. Suche pęknięcia w 4 oponach

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    6 mmCheckFilledIcon

    8 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon6 mm

    CheckFilledIcon8 mm

    15" Aluminiowa obręcz

  • 5 mmCheckFilledIcon

    6 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon5 mm

    CheckFilledIcon6 mm

    15" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

LWB

  • Integracja ze smartfonem

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli3
  • Numer rejestracyjnyACN62Z
  • Rok modelowy2021
  • Miesiąc produkcjimaj 2021
  • Odczyt licznika110 540 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaLSH14C4C9MA102251
  • Moc silnika (energia elektryczna)122 KM (90 kW)
  • Maksymalna masa ładunku915 kg
  • Zakres WLTP232 km
  • Zasięg w mieście WLTP318 km

Obiekt

Åkersberga (Runö)

Adres:

Näsvägen 19

18440 Åkersberga

BackToTopIcon
ContactIconKontakt