“Elektryczny Maxus e-Deliver 3 z 2021 roku. Wyposażony m.in. w kamerę tylnią i system asystujący. Nowo zbadany i nie musi być ponownie badany aż do września 2027 roku. To jest zużyty samochód i zachęcamy do dokładnego zapoznania się ze wszystkimi tekstami i zdjęciami uwag, aby uzyskać jasny obraz stanu samochodu.”
Samochód ekologiczny
Bardziej ekologiczny wybór.
Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Maxus e-Deliver 3 ma następujące specyfikacje:
2021
Rok modelowy
11 054 mile szwedzkie
Przebieg
Test akumulatora Kvdcars
Komentarz
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Uszkodzony skraplacz. Uszkodzona przednia belka
Układ napędowy działa prawidłowo, ale w tym przedziale cenowym często zdarzają się droższe naprawy. W komorze silnika czasami widoczne są ślady oleju.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Klimatyzacja działa, ale słabo chłodzi. Pęknięta przednia szyba w polu widzenia. Elektryczny podnośnik prawego przedniego samochodu, zacina się. Elektryczny podnośnik lewego przedniego samochodu, zacina się. Świeci się kontrolka serwisowa. Kamera cofania jest źle zamocowana. Samochód błędnie ostrzega o otwarciu prawych tylnych drzwi
Urządzenia i technologia działają prawidłowo, jednak mogą występować piski i zacięcia.
Nadwozie
Zły stan
Komentarz
Uszkodzony przedni zderzak. Lewe lusterko boczne, zaparowanie w szybie kierunkowskazu. Uszkodzenie karoserii lewego tylnego błotnika, Niewłaściwe mocowanie lewego progu, Uszkodzenie tylnego zderzaka. Kilka uszkodzeń lakieru i wgnieceń, Kilka plam rdzy, Samochód został częściowo ponownie polakierowany, z kilkoma niedbale wykonanymi pracami, Kilka odprysków i rys, Kilka wgnieceń/pęknięć w drzwiach, Nadwozie, kilka pękniętych/uszkodzonych elementów plastikowych. Zaparowanie w górnym świetle stopu
Odpryski od kamieni z przodu są częste. Wokół samochodu znajduje się wiele drobnych uszkodzeń, takich jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Wnętrze z kilkoma rysami, plamami i śladami. Tapicerka brudna. Tapicerka z przodu po lewej stronie przetarta. Panel prawych przednich drzwi uszkodzony. Uszczelki uszkodzone
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Felgi na krawędzi samochodu podparte. Suche pęknięcia w 4 oponach
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
6 mm
8 mm
6 mm
8 mm
15" Aluminiowa obręcz
5 mm
6 mm
5 mm
6 mm
15" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
LWB
Antypoślizgowy
Antypoślizgowy
System wspomagania kierowcy
Kamera cofania
Bluetooth
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Tempomat
Zdalna blokada
Tylne czujniki parkowania
Radio
Integracja ze smartfonem
Ogrzewanie przednich foteli
Wejście USB
AC
Udostępnij
7264179
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.