“W dobrze zbudowanej i łatwej w obsłudze przyczepie płaskiej z funkcją wywrotu za pomocą śruby. Maksymalna ładowność 530 kg. Wymiary ładowni: Szerokość 187 cm, Wysokość boków 24 cm, Długość 400 cm. W komplecie letnie + kolczaste opony zimowe.”
Ta strona Lindanvagnen COMBITRAILER ma następujące specyfikacje:
2009
0 mile szwedzkie
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Dodatkowe pudełko, uszkodzone
Lewy prawy tył, pęknięcie, rdza powierzchniowa w niektórych miejscach
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Drewniany samolot transportowy uszkodzony
8 mm
8 mm
14" Obręcz z blachy stalowej
7 mm
7 mm
14" Obręcz z blachy stalowej
Tippfunktion med skruvtipp
7266029