“Popularny model samochodu motorowerowego od uznanego producenta. Ten egzemplarz jest w wersji Sport ULTIMATE. Kompletne letnie + kolcowane opony zimowe z felgami aluminiowymi są dołączone.”
Ta strona LIGIER JS ma następujące specyfikacje:
2 964 mile szwedzkie
Wyciek oleju, niewielki, nielokalizowany. Samochód szarpie przy wrzucaniu biegu
Samochód ściąga bokiem. Kamera cofania pokazuje zły obraz
Rysa na lewych przednich drzwiach. Uszkodzenie lakieru na lewym przednim stopniu. Uszkodzenie lakieru na tylnym zderzaku. Samochód ma rysy od polerowania i mycia. Kilka rys. Kilka uszkodzeń lakieru
Wnętrze miejscami zużyte. Wnętrze ma kilka rys, plam i śladów
Otarcia i drobne zarysowania przy wejściu, a także sporadyczne rysy na kierownicy, panelu lub siedzeniach są normalne.
8 mm
7 mm
8 mm
7 mm
14" Aluminiowa obręcz
4 mm
6 mm
4 mm
4 mm
Mopedbil
Apple Car Play
7267201