KIA Sportage

1.6 2WD
2014/141 580 km/Benzyna/Manualna
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
Licytacja
Wiodąca oferta z VATem
33 500 SEK
Wiodąca oferta w euro3 130 EUR
Z kredytem samochodowym od285 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym98 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

23 sty, 09:05

Najważniejsze informacje

SUV KIA Sportage z 2014 roku z silnikiem benzynowym. Wyposażony w m.in. hak holowniczy. Zbadany do 2027-03-31.

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona KIA Sportage ma następujące specyfikacje:

2014

Rok modelowy

14 158 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.

BreaksIcon

Hamulce

CheckIcon

Nie są wymagane żadne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Brak uwag.

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Pęknięta przednia szyba w polu widzenia. Ekran multimedialny, błąd pikseli. Hałas prawego tylnego podnośnika elektrycznego. Samochód ściąga na bok

Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.

BodyIcon

Nadwozie

RemarksIcon

Zły stan

Komentarz

Drobne pęknięcia w szkle kierunkowskazu po lewej stronie. Uszkodzenie klapy bagażnika. Kilka odprysków kamieni, odprysków na drzwiach i zarysowań. Kilka uszkodzeń lakieru. Nadwozie, kilka pękniętych/uszkodzonych elementów plastikowych. Brak anteny

Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.

InteriorIcon

Wnętrze

RemarksIcon

Zły stan

Komentarz

Wnętrze ma liczne rysy, plamy i ślady użytkowania. Wnętrze jest zużyte. Kierownica jest zużyta

Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Para przednich opon, zużytych po przekątnej

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    1 mmErrorFilledIcon

    3 mmErrorFilledIcon

    ErrorFilledIcon1 mm

    ErrorFilledIcon3 mm

    16" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

  • Grzałki silnika

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli9
  • Numer rejestracyjnyWOR525
  • Rok modelowy2014
  • Miesiąc produkcjistyczeń 2015
  • Odczyt licznika141 580 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaU5YPC814AEL615739
  • Moc silnika (benzyna)135 KM (99 kW)
  • Maksymalna masa ładunku450 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (benzyna)6,8 l/100 km
  • Emisja CO2 (benzyna)158 g/km

Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.

Obiekt

Åkersberga (Runö)

Adres:

Näsvägen 19

18440 Åkersberga

BackToTopIcon
ContactIconKontakt