“A KIA Picanto hatchback from 2018 with a petrol engine. A smooth and economical small car.”
Ta strona KIA Picanto ma następujące specyfikacje:
2 302 mile szwedzkie
Kierownica jest trochę krzywa
Kilka odprysków kamieni, odprysków na drzwiach, zarysowań i uszkodzeń lakieru
Wewnątrz kilka rys, plam i śladów. Kierownica jest zużyta
Otarcia i drobne zarysowania przy wejściu, a także sporadyczne rysy na kierownicy, panelu lub siedzeniach są normalne.
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
14" Aluminiowa obręcz
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
Launch Edition
7265277