“This EV6 is an electric car that offers a smooth and quiet driving experience with modern technology and confident design. It combines sporty character with spacious comfort that makes every journey both inspiring and enjoyable. Newly inspected and does not need to be inspected until November 2027.”
Samochód ekologiczny
Bardziej ekologiczny wybór.
Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona KIA EV6 ma następujące specyfikacje:
2023
Rok modelowy
7 834 mile szwedzkie
Przebieg
Test akumulatora Kvdcars
Stopień
Komentarz
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Układ napędowy działa dobrze. Ślady oleju w komorze silnika nie są rzadkością.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Brak kabla ładującego do tego samochodu
Technologia i sprzęt działają prawidłowo.
Nadwozie
Zły stan
Komentarz
Zniszczona przednia szyba. Kilka rys. Samochód ma matowy lakier
Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Zły stan
Komentarz
Brak uwag.
Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
5 mm
5 mm
4 mm
5 mm
19" Aluminiowa obręcz
3 mm
3 mm
3 mm
3 mm
19" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Dragkrok
Kamera cofania
Bluetooth
Lusterka elektryczne
Zdalna blokada
Komputer pokładowy
GPS
Radio
Czujnik deszczu
Ogrzewanie przednich foteli
Adaptacyjny tempomat
blokady alkoholowe
Antypoślizgowy
System wspomagania kierowcy
Automatyczne przytrzymanie
Wyjmowany hak holowniczy
Czujniki martwego pola
Elektryczna klapa tylna
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Elektrycznie składane lusterka wsteczne
Fotel kierowcy z funkcją pamięci
Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa ruchu
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Reflektory LED
Bezkluczykowy system dostępu
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Ogrzewanie kierownicy
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
Integracja ze smartfonem
Udostępnij
7265770
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.