KIA Cee'd

Ceed 1.6 Plug-in Hybrid SW, Advance Plus
2022/68 360 km/Elektryczny/benzyna/Automatyczna
CertifiedIcon

Certyfikowany

InfoIcon
  • PercentIconOdliczony podatek VAT
  • EcoIconEkologiczny samochód
Licytacja
Wiodąca oferta z VATem
151 500 SEK
Wiodąca oferta w euro14 260 EUR
Z kredytem samochodowym od1 291 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym235 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

28 sty, 09:26

Najważniejsze informacje

Kombi KIA Cee'd z 2022 roku z automatyczną skrzynią biegów oraz silnikiem benzynowo-elektrycznym. Bogato wyposażony, między innymi w GPS, kamerę cofania, system bezkluczykowego uruchamiania oraz adaptacyjny tempomat. Samochód nie musi być poddawany przeglądowi aż do września w przyszłym roku.

  • Samochód ma mniej niż 8 lat

  • W dobrym stanie technicznym i funkcjonalnym

  • Stan licznika maks. 120 000 km

Bardziej ekologiczny wybór.

Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:

  • Samochód można zasilać gazem ziemnym
  • Samochód emituje mniej niż 70 g CO2/km
  • Samochód jest pojazdem elektrycznym zasilanym bateryjnie (BEV) lub hybrydowym pojazdem elektrycznym typu plug-in (PHEV)

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona KIA Cee'd ma następujące specyfikacje:

2022

Rok modelowy

6 836 mile szwedzkie

Przebieg

BatteryIcon

Test akumulatora Kvdcars

Stopień

ConditioningIconConditioningIconConditioningIcon
Dowiedz się więcej o tym, jak przeprowadzamy testy akumulatorów Kvdcars

Komentarz

Akumulator ma bardzo dużą pojemność. Zasięg jest porównywalny z oryginalnym zasięgiem samochodu, ładowanie jest szybkie, a wydajność pozostaje wysoka nawet w niskich temperaturach. Akumulator charakteryzuje się długą żywotnością.

Akumulatory z tej serii charakteryzują się dużą pojemnością, a zasięg jest zazwyczaj porównywalny z oryginalnym zasięgiem samochodu lub niewiele niższy.

DrivetrainIcon

Układ napędowy

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Układ napędowy jest w pełni sprawny.

BreaksIcon

Hamulce

CheckIcon

Nie są wymagane żadne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Brak uwag.

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Technologia i sprzęt działają prawidłowo.

BodyIcon

Nadwozie

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Rysy na przedniej szybie. Ślady poprzednich dekoracji. Kilka odprysków kamieni, odprysków na drzwiach i zarysowań. Drobne uszkodzenia lakieru. Uszkodzony przedni zderzak. Uszkodzona listwa na prawych przednich drzwiach. Zaparowanie reflektorów

Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Wnętrze posiada kilka rys, plam i śladów

Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Brak uwag.

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    5 mmCheckFilledIcon

    5 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon5 mm

    CheckFilledIcon5 mm

    16" Aluminiowa obręcz

  • 4 mmCheckFilledIcon

    2 mmErrorFilledIcon

    CheckFilledIcon3 mm

    CheckFilledIcon3 mm

    16" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

Advance Plus

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli1
  • Numer rejestracyjnyMUF10T
  • Rok modelowy2022
  • Miesiąc produkcjilipiec 2022
  • Odczyt licznika68 360 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaU5YH581AGNL031263
  • Moc silnika (benzyna)105 KM (77 kW)
  • Moc silnika (energia elektryczna)61 KM (45 kW)
  • Maksymalna masa ładunku407 kg
  • Zakres WLTP50 km

Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.

Obiekt

Kungälv (Ellesbo)

Adres:

Ellesbovägen 150

44290 Kungälv

BackToTopIcon
ContactIconKontakt