“Ten Compass PHEV 4WD S 4xe z pełną skórzaną tapicerką i panoramicznym dachem to hybryda typu plug-in, która oferuje cichą, bezpieczną i elastyczną jazdę z pewnym napędem na cztery koła. Łączy w sobie solidny design z nowoczesną technologią oraz dużą wygodę, co sprawia, że każda podróż jest zarówno inspirująca, jak i przyjemna. Samochód nie musi być przeglądany aż do lutego przyszłego roku.”
Samochód ekologiczny
Bardziej ekologiczny wybór.
Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Jeep Compass ma następujące specyfikacje:
2020
Rok modelowy
7 523 mile szwedzkie
Przebieg
Test akumulatora Kvdcars
Stopień
Komentarz
Akumulator ma dobrą pojemność. Oferuje dobry zasięg i stosunkowo szybkie ładowanie, ale jest nieco bardziej wrażliwy na zimno. Pozostaje jeszcze kilka lat użytkowania.
Certyfikat
Akumulatory z tej serii charakteryzują się dużą pojemnością, a zasięg jest zazwyczaj porównywalny z oryginalnym zasięgiem samochodu lub niewiele niższy.
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Układ napędowy jest w pełni sprawny.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
W jednym z kluczyków brakuje kluczyka. Zapala się kontrolka ciśnienia w oponach. Serwis wkrótce. Czujniki parkowania z przodu i z tyłu sporadycznie psują się
Technologia i sprzęt działają prawidłowo.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Wiele zadrapań
Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Kilka luźnych/uszkodzonych detali wnętrza. Uszkodzona osłona przeciwsłoneczna. Konsola środkowa/podłokietnik środkowy są luźne/luźne
Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
17" Aluminiowa obręcz
5 mm
4 mm
6 mm
4 mm
19" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
S 4xe Helläder Panorama
Antypoślizgowy
Autohamowanie
Kamera cofania
Bluetooth
Lusterka elektryczne
Tempomat
Zdalna blokada
GPS
Radio
Czujnik deszczu
Ogrzewanie przednich foteli
Światło ksenonowe
Aktywny asystent parkowania
Antypoślizgowy
System wspomagania kierowcy
Wejście AUX
Czujniki martwego pola
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Elektrycznie składane lusterka wsteczne
Fotel kierowcy z funkcją pamięci
Elektryczny fotel pasażera
Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa ruchu
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Bezkluczykowy system dostępu
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Ogrzewanie kierownicy
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
Otwierany dach panoramiczny
4WD
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7267349
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.