Obiekt do naprawy
“Samochód Iveco Daily z 2019 roku z automatyczną skrzynią biegów i silnikiem diesla. Wyposażony m.in. w ogrzewanie postojowe i kamerę wsteczną. UWAGA! Z powodu niedoborów w samochodzie nie wszystkie urządzenia mogły być przetestowane pod kątem funkcjonalności. Samochód sprzedawany jest jako obiekt do naprawy i musi być odholowany z obiektu. Nie można oczekiwać, że jakiekolwiek urządzenie będzie działać.”
Obiekt do naprawy
Oznacza to, że obiekt ma poważne błędy/braki , które powodują:
Ważne jest, aby uważnie przeczytać opis i uwagi, aby ocenić stan przedmiotu.
Oczekiwania co do funkcji obiektu powinny być bardzo niskie, nawet w odniesieniu do części, które nie zostały wyraźnie wskazane.
Tego typu obiekty są odpowiednie wyłącznie dla nabywców, którzy są w stanie i chcą przeprowadzić gruntowne remonty.
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Iveco Daily ma następujące specyfikacje:
2019
Rok modelowy
35 509 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Obiekt do naprawy
Komentarz
Nie przetestowano, ponieważ generator samochodu nie ładuje akumulatora, a samochód nie nadaje się do jazdy na długich dystansach. Winda załadowcza nie nadaje się do użytku, ponieważ pobiera całą energię elektryczną z akumulatora samochodu. W rezultacie samochód jest całkowicie pozbawiony zasilania. Należy go odebrać transportem. Za każdym razem, gdy samochód ma być używany, należy go doładować
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Bromsverkan Ej testad
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Obiekt do naprawy
Komentarz
Pęknięta przednia szyba w polu widzenia. Z powodu rozładowanego akumulatora, po uruchomieniu samochodu zapala się wiele kontrolek ostrzegawczych
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Kilka wgnieceń i uszkodzeń lakieru. Ślady wcześniejszej dekoracji. Samochód oklejony folią. Nadwozie, kilka pękniętych/uszkodzonych elementów plastikowych
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Wnętrze ma liczne rysy, plamy i ślady. Podsufitka jest brudna. Wnętrze jest zużyte. Elementy wnętrza uszkodzone. Schowek uszkodzony
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Brak kolców w oponach zimowych
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
4 mm
5 mm
4 mm
5 mm
16" Obręcz z blachy stalowej
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Reparationsobjekt
Antypoślizgowy
Kamera cofania
Bluetooth
Lusterka elektryczne
Tempomat
Zdalna blokada
Radio
Ogrzewanie przednich foteli
Antypoślizgowy
Wejście AUX
Elektryczne szyby przednie
Ogrzewanie postojowe z wyłącznikiem czasowym
Funkcja start/stop
Wejście USB
Podnośnik ogonowy
AC
Udostępnij
7262134
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.