Hyundai Kona

Electric Long Range 64kWh, Premium
2020/68 850 km/Elektryczny/Automatyczna
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
  • EcoIconEkologiczny samochód
Licytacja
Wiodąca oferta z VATem
112 000 SEK
Wiodąca oferta w euro10 470 EUR
Z kredytem samochodowym od955 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym225 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

16 sty, 09:36

Najważniejsze informacje

Hyundai Kona z nowoczesnym silnikiem elektrycznym o mocy 204 KM. Bogato wyposażony między innymi w GPS, kamerę cofania, system bezkluczykowego uruchamiania, system asystencji oraz wyświetlacz przezierny.

Bardziej ekologiczny wybór.

Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:

  • Samochód można zasilać gazem ziemnym
  • Samochód emituje mniej niż 70 g CO2/km
  • Samochód jest pojazdem elektrycznym zasilanym bateryjnie (BEV) lub hybrydowym pojazdem elektrycznym typu plug-in (PHEV)

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Hyundai Kona ma następujące specyfikacje:

2020

Rok modelowy

6 885 mile szwedzkie

Przebieg

BatteryIcon

Test akumulatora Kvdcars

Stopień

ConditioningIconConditioningIconConditioningIcon

Komentarz

DrivetrainIcon

Układ napędowy

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Układ napędowy działa dobrze. Ślady oleju w komorze silnika nie są rzadkością.

BreaksIcon

Hamulce

RemarksIcon

Potrzebne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Bromsskivor bak rostskadade, bör bytas

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Pas bezpieczeństwa dodatkowy rząd prawy, nieprawidłowo zamontowany (pod kątem do wewnątrz)

Technologia i sprzęt działają prawidłowo.

BodyIcon

Nadwozie

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Wiele zadrapań

Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Wnętrze ma kilka rys, plam i zadrapań. Uszkodzona osłona prywatności. Powierzchowne przetarcia tapicerki z przodu po lewej stronie. Uszkodzone uszczelki. Dodano oświetlenie projekcyjne we wszystkich drzwiach, obecnie niedziałające. Brakuje pokrywy baterii w jednym z nich

Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Felgi w samochodzie zostały uszkodzone. Uszkodzony lakier na feldze. Uszkodzone 1 koło zapasowe

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    7 mmCheckFilledIcon

    6 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon7 mm

    CheckFilledIcon6 mm

    16" Aluminiowa obręcz

  • 3 mmCheckFilledIcon

    5 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon4 mm

    CheckFilledIcon4 mm

    17" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

Premium

  • Wyświetlacz head-up

  • Integracja ze smartfonem

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli4
  • Numer rejestracyjnyPLP03U
  • Rok modelowy2020
  • Miesiąc produkcjilipiec 2020
  • Odczyt licznika68 850 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaTMAK581GFLJ011342
  • Moc silnika (energia elektryczna)204 KM (150 kW)
  • Maksymalna masa ładunku365 kg
  • Zakres WLTP484 km
  • Zasięg w mieście WLTP660 km

Obiekt

Åkersberga (Runö)

Adres:

Näsvägen 19

18440 Åkersberga

BackToTopIcon
ContactIconKontakt