Hyundai ix35

1.6 2WD, Business Premium Drag
2015/166 530 km/Benzyna/Manualna
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
Licytacja
Cena wywoławcza z VATem
52 000 SEK
Z kredytem samochodowym od443 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym105 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

7 sty, 17:36

Najważniejsze informacje

The Hyundai iX35 1.6 2WD 2015 is a reliable SUV with easy-to-handle rear-wheel drive and good comfort for both everyday life and longer trips. With a spacious cabin and ample luggage space, it is just as suitable for family use as for leisure. Low consumption and stable driving characteristics make it a practical choice for those who want a robust and comfortable car with smart functionality.

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Hyundai ix35 ma następujące specyfikacje:

2015

Rok modelowy

16 653 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.

BreaksIcon

Hamulce

CheckIcon

Nie są wymagane żadne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Nya bromsskivor och bromsbelägg fram

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.

BodyIcon

Nadwozie

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Wgniecenia na lewym tylnym stopniu, brak pręta anteny. Kilka uszkodzeń lakieru, odpryski kamieni, odpryski na drzwiach, wgniecenia i rysy

Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Wnętrze ma liczne rysy, plamy i ślady. Szczegóły wnętrza: uszkodzone. Tapicerka brudna z przodu. Tapicerka uszkodzona z przodu po lewej stronie

Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Brak uwag.

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    7 mmCheckFilledIcon

    8 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon7 mm

    CheckFilledIcon8 mm

    16" Aluminiowa obręcz

  • 6 mmCheckFilledIcon

    8 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon7 mm

    CheckFilledIcon8 mm

    17" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

Business Premium Drag

  • Ochrona ładunku/siatki obciążeniowe

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli3
  • Numer rejestracyjnyFWL598
  • Rok modelowy2015
  • Miesiąc produkcjikwiecień 2015
  • Odczyt licznika166 530 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaTMAJU81AAFJ777672
  • Moc silnika (benzyna)135 KM (99 kW)
  • Maksymalna masa ładunku401 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (benzyna)6,8 l/100 km
  • Emisja CO2 (benzyna)158 g/km

Obiekt

Svedala

Adres:

Svetsaregatan 2

23351 Svedala

BackToTopIcon
ContactIconKontakt