Hyundai i20

1.0 T-GDi, Backkamera
2020/63 530 km/Benzyna/Automatyczna
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
Licytacja
Wiodąca oferta z VATem
80 500 SEK
Wiodąca oferta w euro7 580 EUR
Z kredytem samochodowym od686 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym160 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

29 sty, 11:46

Najważniejsze informacje

Ten i20 z automatyczną skrzynią biegów to łatwy w prowadzeniu i zwinny samochód, który upraszcza i umila codzienne podróże. Łączy nowoczesną technologię z wygodnym komfortem i eleganckim designem, który sprawia, że każda podróż jest zarówno inspirująca, jak i przyjemna. Niedawno przeszły badanie techniczne i nie trzeba go badać aż do stycznia przyszłego roku.

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Hyundai i20 ma następujące specyfikacje:

2020

Rok modelowy

6 353 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Układ napędowy jest w pełni sprawny.

BreaksIcon

Hamulce

CheckIcon

Nie są wymagane żadne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Brak uwag.

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Uszkodzony lewy tylny pas bezpieczeństwa. Serwis wkrótce

Technologia i sprzęt działają prawidłowo.

BodyIcon

Nadwozie

RemarksIcon

Zły stan

Komentarz

Odprysk na przedniej szybie w polu widzenia. Kilka uszkodzeń lakieru i zarysowań. Samochód został częściowo ponownie polakierowany, ale niektóre prace zostały wykonane niedbale

Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Zdrapane felgi do opon zapasowych

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    6 mmCheckFilledIcon

    6 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon6 mm

    CheckFilledIcon6 mm

    15" Obręcz z blachy stalowej

  • 5 mmCheckFilledIcon

    5 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon5 mm

    CheckFilledIcon5 mm

    15" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

Backkamera

  • Integracja ze smartfonem

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli1
  • Numer rejestracyjnyJAJ78T
  • Rok modelowy2020
  • Miesiąc produkcjiluty 2020
  • Odczyt licznika63 530 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaNLHB351AGLZ635067
  • Moc silnika (benzyna)100 KM (74 kW)
  • Maksymalna masa ładunku404 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (benzyna)4,8 l/100 km
  • Emisja CO2 (benzyna)111 g/km

Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.

Obiekt

Åkersberga (Runö)

Adres:

Näsvägen 19

18440 Åkersberga

BackToTopIcon
ContactIconKontakt