Honda Civic

1.0 i-VTEC 5dr, Reparationsobjekt
2017/162 630 km/Benzyna/Automatyczna
WarningIcon

Obiekt do naprawy

InfoIcon
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
Licytacja
Wiodąca oferta z VATem
10 500 SEK
Wiodąca oferta w euro980 EUR
Cena w salonie samochodowym135 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

8 sty, 09:24

Najważniejsze informacje

A Honda Civic hatchback from 2017 with automatic transmission and petrol engine. Equipped with, among other things, a reversing camera. NOTE! The car has a driving ban and due to the car's shortcomings, all equipment has not been able to be functionally tested. The car is being sold as a repair item and must be towed from the facility. No equipment can be expected to work.

WarningIcon

Obiekt do naprawy

Oznacza to, że obiekt ma poważne błędy/braki , które powodują:

  • Ważne jest, aby uważnie przeczytać opis i uwagi, aby ocenić stan przedmiotu.

  • Oczekiwania co do funkcji obiektu powinny być bardzo niskie, nawet w odniesieniu do części, które nie zostały wyraźnie wskazane.

Tego typu obiekty są odpowiednie wyłącznie dla nabywców, którzy są w stanie i chcą przeprowadzić gruntowne remonty.

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Honda Civic ma następujące specyfikacje:

2017

Rok modelowy

16 263 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

AlertIcon

Obiekt do naprawy

Komentarz

Nie zmienia biegów, słychać grzechotanie ze skrzyni biegów

Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.

BreaksIcon

Hamulce

AlertIcon

Wymagane działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Bromsar rostiga runt om. Bromsverkan Ej testad

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

AlertIcon

Obiekt do naprawy

Komentarz

Głośniejszy hałas turbiny niż zwykle

Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.

BodyIcon

Nadwozie

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Brak uwag.

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    3 mmCheckFilledIcon

    3 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon3 mm

    CheckFilledIcon3 mm

    16" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

Reparationsobjekt

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli5
  • Numer rejestracyjnyOBY485
  • Zakaz prowadzenia pojazdówTak
  • Rok modelowy2017
  • Miesiąc produkcjimarzec 2017

Dane techniczne

  • Numer podwoziaSHHFK6860HU002989
  • Moc silnika (benzyna)129 KM (95 kW)
  • Maksymalna masa ładunku384 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (benzyna)5,0 l/100 km
  • Emisja CO2 (benzyna)114 g/km

Obiekt

Kungälv (Ellesbo)

Adres:

Ellesbovägen 150

44290 Kungälv

BackToTopIcon
ContactIconKontakt