“Ford Transit z 2022 roku z silnikiem Diesla. Wyposażony między innymi w kamerę cofania i hak holowniczy. Samochód wymaga przeglądu do września.”
Ta strona Ford Transit ma następujące specyfikacje:
6 242 mile szwedzkie
Varnar för slitna bromsbelägg. Bromsbelägg och bromsskivor bak är slitna
Zapalona kontrolka serwisowa. Pęknięta przednia szyba w polu widzenia. Kondensacja na prawym reflektorze
Ślady dawnych dekoracji. Wbity brud
Przestrzeń ładunkowa, liczne otarcia, plamy i wgniecenia. Tapicerka uszkodzona z przodu po lewej stronie
Suche pęknięcia w 4 oponach
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
4 mm
4 mm
6 mm
5 mm
L2 Drag Backkamera
7265585