“Ford Transit Custom z 2021 roku z automatyczną skrzynią biegów i silnikiem benzynowo-elektrycznym. Wyposażony m.in. w GPS i kamerę tylną. Niedawno sprawdzony i nie musi być kontrolowany aż do stycznia przyszłego roku.”
Ta strona Ford Tourneo ma następujące specyfikacje:
2 054 mile szwedzkie
Pęknięta przednia szyba poza polem widzenia
Kilka odprysków kamieni
Wnętrze ma kilka rys, plam i śladów. Panel w przestrzeni ładunkowej jest uszkodzony
Otarcia i drobne zarysowania przy wejściu, a także sporadyczne rysy na kierownicy, panelu lub siedzeniach są normalne.
6 mm
9 mm
6 mm
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
Kamera GPS
7265713