Ford Kuga

1.5 EcoBoost E85, ST-Line
2020/164 750 km/Benzyna/etanol/Automatyczna
  • PercentIconOdliczony podatek VAT
Licytacja
Cena wywoławcza z VATem
72 000 SEK
Z kredytem samochodowym od614 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym145 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

15 sty, 11:33

Najważniejsze informacje

Ford Kuga z 2020 roku z automatyczną skrzynią biegów i silnikiem na benzynę/etanol oferuje płynne, elastyczne i wygodne doświadczenie jazdy. Jest bogato wyposażony w GPS, kamerę tylno-rejową i adaptacyjny tempomat, które ułatwiają zarówno codzienne podróże, jak i dłuższe wycieczki. Model łączący dobrą użyteczność z inteligentną technologią i wszechstronnymi właściwościami jezdnymi. Zbadany do 2027-03-31.

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Ford Kuga ma następujące specyfikacje:

2020

Rok modelowy

16 475 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Nierówne obroty biegu jałowego. Tykanie w komorze silnika. Grzechotanie

Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.

BreaksIcon

Hamulce

RemarksIcon

Potrzebne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Bromsbelägg bak bör bytas inom 6 månader

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Zapalona kontrolka serwisowa. Czujnik parkowania niesprawny. Pęknięta przednia szyba w polu widzenia. Czujnik cofania niesprawny. Pas bezpieczeństwa kierowcy uszkodzony. Wspomaganie parkowania niesprawne

Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.

BodyIcon

Nadwozie

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Uszkodzone przednie błotniki wewnętrzne. Uszkodzony przedni zderzak. Uszkodzone nadwozie, lewe lusterko boczne. Skośne lewe przednie drzwi. Ślady poprzednich dekoracji. Nadwozie, kilka pękniętych/uszkodzonych elementów plastikowych, ślady poprzedniego wyposażenia na zewnątrz, uszkodzona plastikowa osłona pod silnikiem

Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Tapicerka zabrudzona. Ślady zwierząt futerkowych, sierść/zapach. Tapicerka uszkodzona z przodu po lewej stronie. Dach wewnętrzny, zarysowania. Osłona prywatności nie jest dołączona

Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Brak kolców w oponach zimowych

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    6 mmCheckFilledIcon

    6 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon6 mm

    CheckFilledIcon6 mm

    17" Aluminiowa obręcz

  • 1 mmErrorFilledIcon

    3 mmCheckFilledIcon

    ErrorFilledIcon2 mm

    CheckFilledIcon3 mm

    18" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

ST-Line

  • Grzałki silnika

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli3
  • Numer rejestracyjnyKOJ19H
  • Rok modelowy2020
  • Miesiąc produkcjipaździernik 2019
  • Odczyt licznika164 750 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaWF0AXXWPMAKU85109
  • Moc silnika (benzyna)150 KM (110 kW)
  • Moc silnika (etanol)150 KM (110 kW)
  • Maksymalna masa ładunku392 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (benzyna)8,8 l/100 km

Obiekt

Östersund

Adres:

Chaufförvägen 28

83148 Östersund

BackToTopIcon
ContactIconKontakt