“Ford Kuga z 2020 roku z automatyczną skrzynią biegów i silnikiem na benzynę/etanol oferuje płynne, elastyczne i wygodne doświadczenie jazdy. Jest bogato wyposażony w GPS, kamerę tylno-rejową i adaptacyjny tempomat, które ułatwiają zarówno codzienne podróże, jak i dłuższe wycieczki. Model łączący dobrą użyteczność z inteligentną technologią i wszechstronnymi właściwościami jezdnymi. Zbadany do 2027-03-31.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Ford Kuga ma następujące specyfikacje:
2020
Rok modelowy
16 475 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Nierówne obroty biegu jałowego. Tykanie w komorze silnika. Grzechotanie
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Bromsbelägg bak bör bytas inom 6 månader
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Zapalona kontrolka serwisowa. Czujnik parkowania niesprawny. Pęknięta przednia szyba w polu widzenia. Czujnik cofania niesprawny. Pas bezpieczeństwa kierowcy uszkodzony. Wspomaganie parkowania niesprawne
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Uszkodzone przednie błotniki wewnętrzne. Uszkodzony przedni zderzak. Uszkodzone nadwozie, lewe lusterko boczne. Skośne lewe przednie drzwi. Ślady poprzednich dekoracji. Nadwozie, kilka pękniętych/uszkodzonych elementów plastikowych, ślady poprzedniego wyposażenia na zewnątrz, uszkodzona plastikowa osłona pod silnikiem
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Tapicerka zabrudzona. Ślady zwierząt futerkowych, sierść/zapach. Tapicerka uszkodzona z przodu po lewej stronie. Dach wewnętrzny, zarysowania. Osłona prywatności nie jest dołączona
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Brak kolców w oponach zimowych
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
17" Aluminiowa obręcz
1 mm
3 mm
2 mm
3 mm
18" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
ST-Line
Aktywny asystent parkowania
Antypoślizgowy
Antypoślizgowy
Kamera cofania
Bluetooth
CD stereo
Czujniki martwego pola
Elektryczna klapa tylna
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Elektrycznie składane lusterka wsteczne
Lusterka elektryczne
Elektrycznie podgrzewana przednia szyba
Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa ruchu
Zdalna blokada
GPS
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Grzałki silnika
Bezkluczykowy system dostępu
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Radio
Ogrzewanie kierownicy
Czujnik deszczu
Funkcja start/stop
Ogrzewanie przednich foteli
Światło ksenonowe
Adaptacyjny tempomat
Udostępnij
7265199
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.