Ford Focus
1.5 TDCi Kombi
“A Ford Focus from 2016 with diesel-engine. Equipped with for instance keyless start-system. Newly inspected and do not need to be inspected until April next year.”
Broms vänster fram, anliggande
Några repor, bucklor, stenskott
Invändigt några repor, fläckar och märken
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
Eluppvärmd vindruta
Vindruta med (nästan) osynliga värmeslingor som snabbt avlägsnar is eller imma
7200165