Fiat Ducato

35 3.0 CNG Skåp, Kylbil
2019/198 300 km/Metan/Manualna
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
  • EcoIconEkologiczny samochód
Licytacja
Wiodąca oferta z VATem
34 000 SEK
Wiodąca oferta w euro3 180 EUR
Z kredytem samochodowym od289 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym135 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

19 sty, 10:55

Najważniejsze informacje

Samochód transportowy Fiat Ducato z 2019 roku z silnikiem gazowym. Wyposażony m.in. w kamerę tylnią, podnośnik Bg, blokadę alkoholową i jednostkę chłodzącą.

Bardziej ekologiczny wybór.

Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:

  • Samochód można zasilać gazem ziemnym
  • Samochód emituje mniej niż 70 g CO2/km
  • Samochód jest pojazdem elektrycznym zasilanym bateryjnie (BEV) lub hybrydowym pojazdem elektrycznym typu plug-in (PHEV)

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Fiat Ducato ma następujące specyfikacje:

2019

Rok modelowy

19 830 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.

BreaksIcon

Hamulce

CheckIcon

Nie są wymagane żadne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Brak uwag.

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Kluczyki uszkodzone. Hałas z prawego przedniego podnośnika elektrycznego. Układ chłodzenia niesprawny. Tylna rampa niesprawna

Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.

BodyIcon

Nadwozie

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Kilka odprysków kamieni, pęknięcia i zarysowania na drzwiach, Nadwozie, kilka pękniętych/uszkodzonych części plastikowych, Ślady poprzednich dekoracji, Hałas przy otwieraniu lewych przednich drzwi, Uszkodzenie lewych kierunkowskazów, Uszkodzenie prawego lusterka

Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Wnętrze ma kilka rys, plam i śladów. Fotel kierowcy ma uszkodzoną regulację i nie blokuje się w odpowiedniej pozycji

Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Brak kolców w oponach zimowych. Uszkodzone 1 koło zapasowe

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    8 mmCheckFilledIcon

    4 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon8 mm

    CheckFilledIcon4 mm

    15" Aluminiowa obręcz

  • 7 mmCheckFilledIcon

    8 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon7 mm

    CheckFilledIcon8 mm

    16" Obręcz z blachy stalowej

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

Kylbil

  • Grzałki silnika

  • Sprzęt mocujący

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli11
  • Numer rejestracyjnyEJD348
  • Rok modelowy2019
  • Miesiąc produkcjipaździernik 2018
  • Odczyt licznika198 300 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaZFA25000002J71607
  • Moc silnika (gaz)136 KM (100 kW)
  • Maksymalna masa ładunku325 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (gaz)13,1 km/100 km
  • Emisje CO2 (gaz)234 g/km

Obiekt

Åkersberga (Runö)

Adres:

Näsvägen 19

18440 Åkersberga

BackToTopIcon
ContactIconKontakt