“Ten 500e Cabriolet to samochód elektryczny, który oferuje cichą i płynną jazdę z otwartym odczuciem, które zwiększa każdą podróż. Łączy urokliwy design z nowoczesną technologią i komfortem, który sprawia, że każda podróż jest zarówno inspirująca, jak i przyjemna.”
Samochód ekologiczny
Bardziej ekologiczny wybór.
Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Fiat 500 ma następujące specyfikacje:
2021
Rok modelowy
7 563 mile szwedzkie
Przebieg
Test akumulatora Kvdcars
Komentarz
Stanu akumulatora nie udało się określić – często dlatego, że samochód jest nowy lub producent nie zezwala na dostęp do danych. Samochód przeszedł standardową jazdę próbną, został naładowany i sprawdzony.
Akumulatory z tej serii charakteryzują się dużą pojemnością, a zasięg jest zazwyczaj porównywalny z oryginalnym zasięgiem samochodu.
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Układ napędowy działa dobrze. Ślady oleju w komorze silnika nie są rzadkością.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Zużyte przednie wycieraczki. Zarysowany ekran multimedialny. Czas na serwis
Technologia i sprzęt działają prawidłowo.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
6 mm
7 mm
6 mm
7 mm
15" Aluminiowa obręcz
5 mm
7 mm
5 mm
7 mm
16" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
LED Backkamera
Antypoślizgowy
Kamera cofania
Bluetooth
Czujniki martwego pola
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa ruchu
Zdalna blokada
GPS
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Reflektory LED
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Radio
Czujnik deszczu
Ogrzewanie przednich foteli
Wejście USB
Adaptacyjny tempomat
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7267637
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.