“Ten 500e oferuje ciche i płynne elektryczne doznania z jazdy z urokliwym charakterem, który idealnie wpisuje się w codzienne życie. Łączy ikonowy design z nowoczesną technologią i wygodnym odczuciem, które sprawia, że każda podróż jest przyjemna.”
Samochód ekologiczny
Bardziej ekologiczny wybór.
Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Fiat 500e ma następujące specyfikacje:
2021
Rok modelowy
6 810 mile szwedzkie
Przebieg
Test akumulatora Kvdcars
Stopień
Komentarz
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Układ napędowy działa dobrze. Ślady oleju w komorze silnika nie są rzadkością.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Brak kabla do ładowania w tym samochodzie. Ostrzeżenie o konieczności wymiany baterii w kluczyku, mimo że zostały już wymienione. Osłona ładowania, uszkodzona, prawy tylny błotnik
Technologia i sprzęt działają prawidłowo.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Wielokrotne uszkodzenia lakieru
Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.
Opony i felgi
Komentarz
1 opona uszkodzona
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
7 mm
7 mm
6 mm
7 mm
15" Aluminiowa obręcz
2 mm
3 mm
3 mm
3 mm
15" Obręcz z blachy stalowej
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Action
Antypoślizgowy
System wspomagania kierowcy
Automatyczne przytrzymanie
Bluetooth
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa ruchu
Zdalna blokada
ISOFIX z tyłu
Bezkluczykowy system dostępu
Wejście USB
AC
Udostępnij
7260105
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.