Fiat 500e

(95hk), Action
2021/68 100 km/Elektryczny/Manualna
  • PercentIconOdliczony podatek VAT
  • EcoIconEkologiczny samochód
Licytacja
Wiodąca oferta z VATem
55 500 SEK
Wiodąca oferta w euro5 170 EUR
Z kredytem samochodowym od473 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym130 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

15 jaan, 11:39

Najważniejsze informacje

Ten 500e oferuje ciche i płynne elektryczne doznania z jazdy z urokliwym charakterem, który idealnie wpisuje się w codzienne życie. Łączy ikonowy design z nowoczesną technologią i wygodnym odczuciem, które sprawia, że każda podróż jest przyjemna.

Bardziej ekologiczny wybór.

Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:

  • Samochód można zasilać gazem ziemnym
  • Samochód emituje mniej niż 70 g CO2/km
  • Samochód jest pojazdem elektrycznym zasilanym bateryjnie (BEV) lub hybrydowym pojazdem elektrycznym typu plug-in (PHEV)

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Fiat 500e ma następujące specyfikacje:

2021

Rok modelowy

6 810 mile szwedzkie

Przebieg

BatteryIcon

Test akumulatora Kvdcars

Stopień

ConditioningIconConditioningIconConditioningIcon

Komentarz

DrivetrainIcon

Układ napędowy

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Układ napędowy działa dobrze. Ślady oleju w komorze silnika nie są rzadkością.

BreaksIcon

Hamulce

CheckIcon

Nie są wymagane żadne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Brak uwag.

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Brak kabla do ładowania w tym samochodzie. Ostrzeżenie o konieczności wymiany baterii w kluczyku, mimo że zostały już wymienione. Osłona ładowania, uszkodzona, prawy tylny błotnik

Technologia i sprzęt działają prawidłowo.

BodyIcon

Nadwozie

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Wielokrotne uszkodzenia lakieru

Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

1 opona uszkodzona

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    7 mmCheckFilledIcon

    7 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon6 mm

    CheckFilledIcon7 mm

    15" Aluminiowa obręcz

  • 2 mmErrorFilledIcon

    3 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon3 mm

    CheckFilledIcon3 mm

    15" Obręcz z blachy stalowej

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

Action

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli3
  • Numer rejestracyjnyOSM641
  • Rok modelowy2021
  • Miesiąc produkcjimai 2021
  • Odczyt licznika68 100 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaZFAEFAA23MX033394
  • Moc silnika (energia elektryczna)95 KM (70 kW)
  • Maksymalna masa ładunku325 kg
  • Zakres WLTP190 km
  • Zasięg w mieście WLTP257 km

Obiekt

Getinge

Adres:

Teknikvägen 54

30575 Getinge

BackToTopIcon
ContactIconKontakt