Obniżona cena
Certyfikowany
229 000 SEK
“Ten DS7 Crossback Performance Line oferuje pewne i eleganckie doznania z jazdy z nowoczesną technologią i wygodnym komfortem. Łączy wyrazisty design z inteligentną funkcjonalnością, co sprawia, że każda podróż jest zarówno inspirująca, jak i przyjemna. Niedawno serwisowany i nowo przebadany, nie musi być badany do stycznia 2027.”
Certyfikowany
Samochód ma mniej niż 8 lat
W dobrym stanie technicznym i funkcjonalnym
Stan licznika maks. 120 000 km
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona DS DS7 Crossback ma następujące specyfikacje:
2022
Rok modelowy
5 625 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Układ napędowy jest w pełni sprawny.
Komentarz
Bromsbelägg fram bör bytas inom 6 månader. Resultatet på besiktningen: 2X godkänd 2026-01-14 - med anmärkning Brister: 2X FÄRDBROMS BROMSBELÄGG (1.1.13) BAK HÖGER SLITNA
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Technologia i sprzęt działają prawidłowo.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Plastikowy element na lewych przednich drzwiach poluzował się
Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Uszkodzenie tapicerki słupka A
Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
6 mm
8 mm
6 mm
8 mm
17" Aluminiowa obręcz
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
19" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Performance Line
Antypoślizgowy
Antypoślizgowy
System wspomagania kierowcy
Autohamowanie
Kamera cofania
Bluetooth
Elektryczna klapa tylna
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Elektrycznie składane lusterka wsteczne
Lusterka elektryczne
Fotel kierowcy z funkcją pamięci
Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa ruchu
Zdalna blokada
Komputer pokładowy
GPS
Chowany hak holowniczy
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Bezkluczykowy system dostępu
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Radio
Czujnik deszczu
Funkcja start/stop
Ogrzewanie przednich foteli
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
Światło ksenonowe
Adaptacyjny tempomat
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7266779
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.