“Dodge RAM Pickup z silnym silnikiem o mocy 401 KM. Dobrze wyposażony w między innymi szyberdach, GPS, kamerę cofania, hak holowniczy i napęd na cztery koła. Nowo zbadany do 2027-03-31 i pozostawia bardzo dobre wrażenie.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Dodge RAM ma następujące specyfikacje:
2019
Rok modelowy
5 876 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Układ napędowy jest w pełni sprawny.
Komentarz
Bromsar bak anliggande
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Stan normalny
Komentarz
Brak kluczyka do zamka pokrywy platformy. Nowy akumulator. Świeżo po przeglądzie. Podwozie zabezpieczone
Technologia i sprzęt działają prawidłowo.
Nadwozie
Najlepszy stan
Komentarz
Odprysk na przedniej szybie poza polem widzenia. Dobrze utrzymany
Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Najlepszy stan
Komentarz
Zarysowania w bagażniku. Samochód sprawia wrażenie nowego
Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
20" Aluminiowa obręcz
6 mm
7 mm
6 mm
7 mm
20" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
LEER Flakkåpa, Taklucka
Antypoślizgowy
Antypoślizgowy
Wejście AUX
Kamera cofania
Bluetooth
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Elektrycznie składane lusterka wsteczne
Lusterka elektryczne
Elektrycznie sterowany fotel kierowcy
Tempomat
Stały hak holowniczy
Zdalna blokada
GPS
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Tylne czujniki parkowania
Radio
Ogrzewanie kierownicy
Integracja ze smartfonem
Ogrzewanie przednich foteli
Wyłaz dachowy
Wejście USB
4WD
Udostępnij
7266655
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.