Dodge Grand Caravan

Grand Caravan 3.6 V6, 7-sits Helläder Backkamera
2014/261 480 km/Benzyna/etanol/Automatyczna
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
Licytacja
Cena startowa z VATem
39 000 SEK
Z kredytem samochodowym od332 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym130 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

20 sty, 11:51

Najważniejsze informacje

Siedmiomiejscowy Dodge Grand Caravan z mocnym silnikiem o mocy 287 KM. Wyposażony między innymi w pełną skórę i kamerę tylnią. Uwaga! Samochód ma zakaz ruchu. To jest zużyty samochód i zachęcamy cię do uważnego zapoznania się ze wszystkimi tekstami i zdjęciami uwag, aby uzyskać jasny obraz stanu samochodu.

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Dodge Grand Caravan ma następujące specyfikacje:

2014

Rok modelowy

26 148 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Wilgoć olejowa. Samochód nie był testowany z powodu nieodpowiednich opon do sezonu i zakazu jazdy

Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.

BreaksIcon

Hamulce

RemarksIcon

Potrzebne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Bromsskivor bak rostskadade, bör bytas

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Uszkodzony przedni prawy wał napędowy. Pas bezpieczeństwa kierowcy uszkodzony. Zepsute przyciski podnośnika elektrycznego. Przednie podnośniki elektryczne hałasują. Zapalona kontrolka antypoślizgowa. Matowe szkło reflektora

Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.

BodyIcon

Nadwozie

RemarksIcon

Zły stan

Komentarz

Odprysk kamienia na przedniej szybie w polu widzenia

Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.

InteriorIcon

Wnętrze

RemarksIcon

Zły stan

Komentarz

Zadrapanie na kierownicy, przetarte wnętrze. Tapicerka uszkodzona z przodu. Kilka luźnych/uszkodzonych elementów wnętrza. Osłona przeciwsłoneczna nie jest dołączona

Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Brak uwag.

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    7 mmCheckFilledIcon

    7 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon7 mm

    CheckFilledIcon7 mm

    17" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

7-sits Helläder Backkamera

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli2
  • Numer rejestracyjnyZMA054
  • Zakaz prowadzenia pojazdówTak
  • Rok modelowy2014
  • Odczyt licznika261 480 km

Dane techniczne

  • Numer podwozia2C4RDGEG5ER151083
  • Moc silnika (benzyna)283 KM (208 kW)
  • Maksymalna masa ładunku570 kg
  • Ciężar użytkowy2 175 kg
  • Waga podatkowa2 170 kg

Obiekt

Åkersberga (Runö)

Adres:

Näsvägen 19

18440 Åkersberga

BackToTopIcon
ContactIconKontakt