“Siedmiomiejscowy Dodge Grand Caravan z mocnym silnikiem o mocy 287 KM. Wyposażony między innymi w pełną skórę i kamerę tylnią. Uwaga! Samochód ma zakaz ruchu. To jest zużyty samochód i zachęcamy cię do uważnego zapoznania się ze wszystkimi tekstami i zdjęciami uwag, aby uzyskać jasny obraz stanu samochodu.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Dodge Grand Caravan ma następujące specyfikacje:
2014
Rok modelowy
26 148 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Wilgoć olejowa. Samochód nie był testowany z powodu nieodpowiednich opon do sezonu i zakazu jazdy
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Bromsskivor bak rostskadade, bör bytas
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Uszkodzony przedni prawy wał napędowy. Pas bezpieczeństwa kierowcy uszkodzony. Zepsute przyciski podnośnika elektrycznego. Przednie podnośniki elektryczne hałasują. Zapalona kontrolka antypoślizgowa. Matowe szkło reflektora
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Zły stan
Komentarz
Odprysk kamienia na przedniej szybie w polu widzenia
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Zły stan
Komentarz
Zadrapanie na kierownicy, przetarte wnętrze. Tapicerka uszkodzona z przodu. Kilka luźnych/uszkodzonych elementów wnętrza. Osłona przeciwsłoneczna nie jest dołączona
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
17" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
7-sits Helläder Backkamera
Antypoślizgowy
Wejście AUX
Kamera cofania
CD stereo
Elektryczna klapa tylna
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Elektrycznie sterowany fotel kierowcy
Elektryczny fotel pasażera
Tempomat
Zdalna blokada
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Radio
Wejście USB
Antypoślizgowy
Udostępnij
7266467
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.