“2021 Cupra Leon kombi z automatem i silnikiem benzynowo-elektrycznym. Dobrze wyposażony m.in. w GPS, kamerę retrospektywną, system bezkluczykowego uruchamiania, systemy asystujące i hak holowniczy.”
Samochód ekologiczny
Bardziej ekologiczny wybór.
Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Cupra Leon ma następujące specyfikacje:
2021
Rok modelowy
7 196 mile szwedzkie
Przebieg
Test akumulatora Kvdcars
Stopień
Komentarz
Akumulator ma zauważalnie mniejszą pojemność. Mniejszy zasięg i wolniejsze ładowanie, szczególnie w chłodne dni. Akumulator ma ograniczoną żywotność i najlepiej nadaje się na krótsze podróże.
Akumulatory z tej serii charakteryzują się dużą pojemnością, a zasięg jest zazwyczaj porównywalny z oryginalnym zasięgiem samochodu lub niewiele niższy.
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Wynik kontroli: 2 Niepowodzenie z nakazem ponownej kontroli 2026-02-20 Niedociągnięcia: 2 ŚWIATŁA PRZECIWMGIELNE (4.5) NIEPRAWIDŁOWA REGULACJA OBU STRON/SZYBY Uwagi: 2X ODBLASK (4.8) USZKODZONY TYLNY LEWY
Układ napędowy jest w pełni sprawny.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Hałas z przedniej osi nie jest zlokalizowany. Światła przeciwmgielne oślepiają obie strony
Technologia i sprzęt działają prawidłowo.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Odpryski na przedniej szybie poza polem widzenia. Lewe tylne światło, drobne pęknięcia. Prawe tylne światło, drobne pęknięcia. Kilka odprysków. Kilka plam rdzy. Brak lewego tylnego odblasku
Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Wnętrze ma kilka rys, plam i śladów. Ekran nie jest dołączony
Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.
Opony i felgi
Komentarz
Felgi na krawędzi samochodu podparte. Felgi zeskrobane pod koło zapasowe
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
18" Aluminiowa obręcz
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
19" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Aktywny asystent parkowania
Antypoślizgowy
Antypoślizgowy
System wspomagania kierowcy
Automatyczne przytrzymanie
Autohamowanie
Kamera cofania
Bluetooth
Elektryczna klapa tylna
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Elektrycznie składane lusterka wsteczne
Lusterka elektryczne
Fotel kierowcy z funkcją pamięci
Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa ruchu
Zdalna blokada
GPS
Chowany hak holowniczy
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Reflektory LED
Bezkluczykowy system dostępu
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Radio
Ogrzewanie kierownicy
Czujnik deszczu
Integracja ze smartfonem
Ogrzewanie przednich foteli
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
Adaptacyjny tempomat
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7267124
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.