“Ten Citroen C4 Picasso z 2015 roku to przestronny i praktyczny samochód rodzinny z elastycznością, dobrą widocznością i komfortowym prowadzeniem. Auto dla tych, którzy chcą mieć miejsce dla całej rodziny, inteligentne funkcje i bezpieczne codzienne doświadczenie.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Citroën C4 ma następujące specyfikacje:
2015
Rok modelowy
6 258 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Piszczący pedał sprzęgła. Wymiana silnika wykonana 08.02.2022. Dokumentacja dostępna
Układ napędowy jest w pełni sprawny.
Komentarz
Ok
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Stan normalny
Komentarz
Zużyte przednie wycieraczki. Zużyte tylne wycieraczki. Kierownica jest lekko krzywa
Technologia i sprzęt działają prawidłowo.
Nadwozie
Zły stan
Komentarz
Odpryski na przedniej szybie poza polem widzenia. Liczne odpryski, pęknięcia w drzwiach, rysy i uszkodzenia lakieru
Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Wnętrze ma kilka rys, plam i śladów. Tapicerka brudna z tyłu. Tapicerka brudna z przodu
Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
16" Aluminiowa obręcz
3 mm
4 mm
3 mm
4 mm
16" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Wejście AUX
Bluetooth
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Elektrycznie składane lusterka wsteczne
Lusterka elektryczne
Tempomat
Zdalna blokada
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Tylne czujniki parkowania
Radio
Czujnik deszczu
Funkcja start/stop
Ogrzewanie przednich foteli
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
Antypoślizgowy
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7267621
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.