Citroën C4

Picasso Puretech
2015/62 580 km/Benzyna/Manualna
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
Licytacja
Cena startowa z VATem
58 000 SEK
Z kredytem samochodowym od494 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym115 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

2 lut, 19:03

Stała cena
Stała cena z VATem
102 000 SEK
Z kredytem samochodowym od869 SEK / miesiąc
Stała cena w euro9 700 EUR
Cena w salonie samochodowym115 000 SEK

Cena stała zamyka się o godz:

31 sty, 18:59

Najważniejsze informacje

Ten Citroen C4 Picasso z 2015 roku to przestronny i praktyczny samochód rodzinny z elastycznością, dobrą widocznością i komfortowym prowadzeniem. Auto dla tych, którzy chcą mieć miejsce dla całej rodziny, inteligentne funkcje i bezpieczne codzienne doświadczenie.

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Citroën C4 ma następujące specyfikacje:

2015

Rok modelowy

6 258 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Piszczący pedał sprzęgła. Wymiana silnika wykonana 08.02.2022. Dokumentacja dostępna

Układ napędowy jest w pełni sprawny.

BreaksIcon

Hamulce

CheckIcon

Nie są wymagane żadne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Ok

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Zużyte przednie wycieraczki. Zużyte tylne wycieraczki. Kierownica jest lekko krzywa

Technologia i sprzęt działają prawidłowo.

BodyIcon

Nadwozie

RemarksIcon

Zły stan

Komentarz

Odpryski na przedniej szybie poza polem widzenia. Liczne odpryski, pęknięcia w drzwiach, rysy i uszkodzenia lakieru

Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Wnętrze ma kilka rys, plam i śladów. Tapicerka brudna z tyłu. Tapicerka brudna z przodu

Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Brak uwag.

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    7 mmCheckFilledIcon

    7 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon7 mm

    CheckFilledIcon7 mm

    16" Aluminiowa obręcz

  • 3 mmCheckFilledIcon

    4 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon3 mm

    CheckFilledIcon4 mm

    16" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli1
  • Numer rejestracyjnyDWO319
  • Rok modelowy2015
  • Miesiąc produkcjimaj 2015
  • Odczyt licznika62 580 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaVF73DHNYMFJ696382
  • Moc silnika (benzyna)131 KM (96 kW)
  • Maksymalna masa ładunku400 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (benzyna)5,0 l/100 km
  • Emisja CO2 (benzyna)115 g/km

Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.

Obiekt

Kungälv (Ellesbo)

Adres:

Ellesbovägen 150

44290 Kungälv

BackToTopIcon
ContactIconKontakt