“The Citroën C4 Cactus PureTech 2018 is an easy-to-drive and fuel-efficient SUV-inspired hatchback with a lively petrol engine that is suitable for both everyday use and longer trips. The compact size and soft suspension provide comfortable driving in city traffic, while the spacious cabin and smart details make it functional for both work and leisure. Modern technology and practical solutions create a comfortable and smooth driving experience.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Citroën C4 ma następujące specyfikacje:
2018
Rok modelowy
10 037 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Układ napędowy działa prawidłowo, ale w tym zakresie mogą pojawić się droższe serwisy. Zasięg na napędzie elektrycznym jest gorszy niż w momencie zakupu samochodu.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Wentylator kabinowy pracuje cały czas na najwyższych obrotach
Urządzenia i technologia działają prawidłowo, jednak mogą występować piski i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Odprysk na przedniej szybie w polu widzenia. Zbieżność klapy bagażnika, liczne plamy rdzy, zaparowanie prawego tylnego światła. Lewy przedni błotnik źle zbieżny i niedbale polakierowany. Uszkodzony gumowy pasek na bagażniku
Odpryski od kamieni z przodu są częste. Wokół samochodu znajduje się wiele drobnych uszkodzeń, takich jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Tapicerka zabrudzona. Brak detali wnętrza z przodu. Ekran chroniący prywatność nie jest dołączony
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Zdrapane felgi do opon zapasowych
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
8 mm
7 mm
7 mm
7 mm
15" Aluminiowa obręcz
6 mm
6 mm
4 mm
3 mm
16" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Feel Color Pack
Lusterka elektryczne
Tempomat
Zdalna blokada
Radio
Ogrzewanie przednich foteli
Elektryczne szyby przednie
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Ochrona ładunku/siatki obciążeniowe
Tylne czujniki parkowania
Funkcja start/stop
Wejście USB
Czerwony pakiet kolorów
Progresywne poduszki hydrauliczne PHC
Bluetooth
Antypoślizgowy
Udostępnij
7264365
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.