Citroen C3
Aircross PureTech
“A Citroen C3 from 2021 with petrol-engine. Equipped with among other keyless start-system.”
Fåtal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor
Invändigt några repor, fläckar och märken
4 mm
2 mm
4 mm
2 mm
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
7200735