“Ten Silverado Trail Boss to wytrzymały i zdolny pickup, który łączy niezawodną dostępność z pewnym charakterem. Oferuje dużo miejsca, praktyczną funkcjonalność i silną obecność, co sprawia, że zarówno praca, jak i czas wolny są łatwiejsze i bardziej inspirujące. Samochód został niedawno skontrolowany, ale wspomaganie kierownicy jest uszkodzone.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Chevrolet Silverado ma następujące specyfikacje:
2022
Rok modelowy
5 147 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Serwomechanizm kierowniczy niesprawny
Układ napędowy jest w pełni sprawny.
Komentarz
Vibrerar vid inbromsning
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Światła cofania świecą się cały czas. (Usterka elektryczna) Samochód ciągle samoczynnie odblokowuje klapę bagażnika, co rozładowuje akumulator podczas postoju. Głośny hałas z drogi podczas jazdy. 2x PRZEDNIA SZYBA (3.2) USZKODZONA – PĘKNIĘTA
Technologia i sprzęt działają prawidłowo.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Odpryski na przedniej szybie. Kilka uszkodzeń lakieru i zarysowań
Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Najlepszy stan
Komentarz
Ślady zwierząt futerkowych, futro/zapach
Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.
Opony i felgi
Komentarz
Opony znajdują się wewnątrz obiektu
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
9 mm
5 mm
9 mm
5 mm
18" Aluminiowa obręcz
9 mm
9 mm
9 mm
9 mm
20" alu.fälg
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Trail Boss
Adaptacyjny tempomat
Antypoślizgowy
Antypoślizgowy
System wspomagania kierowcy
Autohamowanie
Kamera cofania
Bluetooth
Elektryczna klapa tylna
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Elektrycznie sterowany fotel kierowcy
Tempomat
Stały hak holowniczy
Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa ruchu
Zdalna blokada
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Ochrona ładunku/siatki obciążeniowe
Reflektory LED
Bezkluczykowy system dostępu
Radio
Ogrzewanie kierownicy
Czujnik deszczu
Integracja ze smartfonem
Funkcja start/stop
Ogrzewanie przednich foteli
Wejście USB
4WD
Udostępnij
7265179
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.