Chevrolet Silverado

1500 Crew Cab V8 4WD, Trail Boss
2022/51 470 km/Benzyna/etanol/Automatyczna
  • PercentIconOdliczony podatek VAT
Licytacja
Cena startowa z VATem
188 000 SEK
Z kredytem samochodowym od1 601 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym750 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

21 sty, 10:36

Najważniejsze informacje

Ten Silverado Trail Boss to wytrzymały i zdolny pickup, który łączy niezawodną dostępność z pewnym charakterem. Oferuje dużo miejsca, praktyczną funkcjonalność i silną obecność, co sprawia, że zarówno praca, jak i czas wolny są łatwiejsze i bardziej inspirujące. Samochód został niedawno skontrolowany, ale wspomaganie kierownicy jest uszkodzone.

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Chevrolet Silverado ma następujące specyfikacje:

2022

Rok modelowy

5 147 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Serwomechanizm kierowniczy niesprawny

Układ napędowy jest w pełni sprawny.

BreaksIcon

Hamulce

RemarksIcon

Potrzebne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Vibrerar vid inbromsning

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Światła cofania świecą się cały czas. (Usterka elektryczna) Samochód ciągle samoczynnie odblokowuje klapę bagażnika, co rozładowuje akumulator podczas postoju. Głośny hałas z drogi podczas jazdy. 2x PRZEDNIA SZYBA (3.2) USZKODZONA – PĘKNIĘTA

Technologia i sprzęt działają prawidłowo.

BodyIcon

Nadwozie

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Odpryski na przedniej szybie. Kilka uszkodzeń lakieru i zarysowań

Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.

InteriorIcon

Wnętrze

StarIcon

Najlepszy stan

Komentarz

Ślady zwierząt futerkowych, futro/zapach

Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Opony znajdują się wewnątrz obiektu

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    9 mmCheckFilledIcon

    5 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon9 mm

    CheckFilledIcon5 mm

    18" Aluminiowa obręcz

  • 9 mmCheckFilledIcon

    9 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon9 mm

    CheckFilledIcon9 mm

    20" alu.fälg

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

Trail Boss

  • Ochrona ładunku/siatki obciążeniowe

  • Integracja ze smartfonem

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli3
  • Numer rejestracyjnyULP00Y
  • Rok modelowy2022
  • Miesiąc produkcjisierpień 2022
  • Odczyt licznika51 470 km

Dane techniczne

  • Numer podwozia3GCUDFED4NG662333
  • Moc silnika (benzyna)360 KM (265 kW)
  • Moc silnika (etanol)360 KM (265 kW)
  • Maksymalna masa ładunku556 kg
  • Następna inspekcja przeprowadzona przez2028-01-31

Obiekt

Sundsvall

Adres:

Norra Vägen 12

85650 Sundsvall

BackToTopIcon
ContactIconKontakt