Chevrolet Impala
SS 5.7 V8
Ratt står snett, Missljud framvagn ej lokaliserat, Missljud bakvagn ej lokaliserat
Några repor, stenskott och lackskador, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt några repor, fläckar och märken
5 mm
5 mm
5 mm
7 mm
7201207