BMW X5

4.8iA V8, E70, Läder GPS Drag
2008/188 230 km/Benzyna/Automatyczna
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
Licytacja
Wiodąca oferta z VATem
55 000 SEK
Wiodąca oferta w euro5 090 EUR
Z kredytem samochodowym od469 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym110 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

7 sty, 19:20

Najważniejsze informacje

The BMW X5 4.8iA V8 2008 is a powerful and spacious SUV with a strong V8 engine that provides both power and safety on the road. Comfortable and well-equipped interior makes every trip comfortable, whether it is everyday or long-distance. High driving pleasure, stability and classic BMW feel are combined with good cargo space. A robust and elegant car for those who want performance and function in one.

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona BMW X5 ma następujące specyfikacje:

2008

Rok modelowy

18 823 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Wyciek oleju, niewielki, nielokalizowany. Wyciek oleju

Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.

BreaksIcon

Hamulce

CheckIcon

Nie są wymagane żadne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Brak uwag.

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Pęknięta przednia szyba, której nie widać. Fotel pasażera z elektryczną regulacją jest częściowo niesprawny

Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.

BodyIcon

Nadwozie

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Niewielkie wgniecenie na masce. Odprysk na przedniej szybie w polu widzenia. Kilka odprysków, odprysków na drzwiach i rys. Kilka plam rdzy

Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Powierzchowne przetarcia tapicerki z tyłu. Brakuje części wnętrza. Uszkodzony element wnętrza. Kierownica jest zużyta. Powierzchowne przetarcia tapicerki z przodu po prawej stronie. Powierzchowne przetarcia tapicerki z przodu po lewej stronie. Tapicerka uszkodzona z przodu po lewej stronie. Osłona przeciwsłoneczna nie jest dołączona

Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Brak uwag.

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    3 mmErrorFilledIcon

    4 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon4 mm

    ErrorFilledIcon3 mm

    18" Aluminiowa obręcz

  • 7 mmCheckFilledIcon

    5 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon7 mm

    CheckFilledIcon5 mm

    19" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

Läder GPS Drag

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli12
  • Numer rejestracyjnyCOH701
  • Rok modelowy2008
  • Odczyt licznika188 230 km
  • Pierwsza data uruchomienia w Szwecji2011-12-09

Dane techniczne

  • Numer podwoziaWBAFE81020LY88156
  • Moc silnika (benzyna)355 KM (261 kW)
  • Maksymalna masa ładunku605 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (benzyna)12,0 l/100 km
  • Emisja CO2 (benzyna)286 g/km

Obiekt

Svedala

Adres:

Svetsaregatan 2

23351 Svedala

BackToTopIcon
ContactIconKontakt