“Ten BMW X2 xDrive z mocnym silnikiem diesla o mocy 190 KM oferuje bezpieczne i potężne doświadczenie za kierownicą z napędem na cztery koła, który zapewnia dobrą przyczepność w każdych warunkach pogodowych. Nowoczesny design i kompaktowy format SUV łączą styl z funkcjonalnością na co dzień oraz w dłuższe podróże. Dobrze wyposażony w GPS, kamerę cofania, system bezkluczykowy, systemy asystujące oraz wyświetlacz typu head-up dla wysokiego komfortu i bezpieczeństwa. Niedawno przeszły przegląd bez uwag do lutego 2027 roku.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona BMW X2 ma następujące specyfikacje:
2018
Rok modelowy
18 098 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Samochód ściąga na boki. Lewy tylny kierunkowskaz nie działa. Samochód lekko ślizga się podczas jazdy, należy sprawdzić zbieżność kół
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Lewe tylne drzwi faliste i wgniecione
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Felgi na krawędzi samochodu podparte
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
3 mm
6 mm
3 mm
6 mm
19" Aluminiowa obręcz
6 mm
4 mm
5 mm
4 mm
19" Bez obręczy
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
M Sport
Kamera cofania
Bluetooth
CD stereo
Lusterka elektryczne
Tempomat
Zdalna blokada
GPS
Radio
Czujnik deszczu
Ogrzewanie przednich foteli
System wspomagania kierowcy
Elektryczna klapa tylna
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Elektrycznie składane lusterka wsteczne
Elektrycznie sterowany fotel kierowcy
Fotel kierowcy z funkcją pamięci
Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa ruchu
Wyświetlacz head-up
Klimatyzacja
Reflektory LED
Bezkluczykowy system dostępu
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Ogrzewanie kierownicy
Wejście USB
Krzesła sportowe
Wykończenie wnętrza Czarne listwy ozdobne o wysokim połysku w kolorze Pearl Chrome
Kontrola odległości parkowania
Sportowe podwozie M
Skórzana kierownica sportowa M
Pakiet aerodynamiczny M
Indywidualna linia Shadowline o wysokim połysku
System głośników Harman/Kardon
Informacje o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym
Hotspot WiFi
Autohamowanie
Antypoślizgowy
Funkcja start/stop
Nawigacja więcej
Połączony
Komfort
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7264082
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.