“A 2010 535i GT that offers powerful gasoline power, responsive acceleration and comfortable long-distance comfort. The strong engine response makes the car easy to handle in both city traffic and on the open road, and the spacious body provides plenty of room for both passengers and luggage. The cabin is stylish and comfortable with good comfort for long trips. An elegant and practical choice for those who want performance, comfort and function in one package.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona BMW 5-serien ma następujące specyfikacje:
2010
Rok modelowy
20 626 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Występuje różnica w odcieniu farby
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Powierzchowne przetarcia tapicerki z tyłu. Uszkodzone elementy wnętrza. Ekran prywatności nie jest wliczony w cenę
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
18" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Läder GPS HiFi Panorama
Bluetooth
CD stereo
Tempomat
Zdalna blokada
GPS
Radio
Czujnik deszczu
Ogrzewanie przednich foteli
Ogrzewanie tylnego siedzenia
Automatyczne przytrzymanie
Wejście AUX
Elektryczne szyby tylne
Fotel kierowcy z funkcją pamięci
Wyświetlacz head-up
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Reflektory LED
Grzałki silnika
Funkcja start/stop
Autohamowanie
Antypoślizgowy
Elektryczne szyby przednie
Elektrycznie składane lusterka wsteczne
Funkcja pamięci fotela pasażera
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
Otwierany dach panoramiczny
Komfortowy dostęp
Drzwi Soft Close
System głośników HiFi
Grzałki silnika
Udostępnij
7265477
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.