“BMW 520d sedan z mocnym silnikiem wysokoprężnym o mocy 184KM. Wyposażony w takie funkcje jak panoramiczny dach i system bezkluczykowego uruchamiania. Niedawno poddany kontroli i nie wymaga przeglądu aż do stycznia następnego roku. To jest zużyty samochód i zachęcamy do uważnego zapoznania się ze wszystkimi tekstami i zdjęciami z uwagami, aby uzyskać jasny obraz stanu samochodu.”
Ta strona BMW 5-serien ma następujące specyfikacje:
2011
20 884 mile szwedzkie
Akumulator w samochodzie jest uszkodzony. Wyciek oleju, niewielki, nielokalizowany. Wyciek oleju w skrzyni biegów. Wyciek oleju
Vibrerar vid inbromsning. Bromsbelägg bak bör bytas inom 6 månader
Zdalna blokada, jeden z kluczyków ma uszkodzony zamek. Zapalona kontrolka serwisowa. Czujnik parkowania niesprawny. Czujnik biegu wstecznego niesprawny. Wentylator wewnętrzny, hałas. Wibracje kół. Pęknięta przednia szyba w polu widzenia
Pęknięcia w szkle lewego lusterka bocznego, uszkodzona lewa przednia listwa ozdobna. Uszkodzony przedni czujnik parkowania. Nieprawidłowe zamocowanie przedniego zderzaka. Hałas/skrzypienie podczas otwierania/zamykania maski. Uszkodzenie karoserii prawych tylnych drzwi, uszkodzenie karoserii prawych przednich drzwi, uszkodzenie karoserii prawego progu, brak szkła prawego lusterka bocznego, uszkodzenie karoserii prawego lusterka bocznego, uszkodzenie karoserii prawego przedniego błotnika, liczne uszkodzenia lakieru, liczne odpryski i zarysowania, kilka wgnieceń/pęknięć w drzwiach. Uszkodzona prawa opona, wysokie ryzyko eksplozji
Tapicerka zabrudzona z tyłu. Tapicerka uszkodzona z przodu po prawej stronie. Tapicerka zabrudzona z przodu. Powierzchowne przetarcia tapicerki z przodu po lewej stronie. Tapicerka zabrudzona z przodu. Elementy wnętrza uszkodzone. Zniszczone wnętrze. Wnętrze ma kilka rys, plam i śladów. Zapach dymu. Lusterko wsteczne uszkodzone
Felgi samochodu są wgniecione. Dwie opony są uszkodzone. Para przednich opon jest zużyta po przekątnej
4 mm
4 mm
4 mm
4 mm
Wyłaz dachowy
7265894