BMW 1-serien

118i 5dr, F20, Sport Line
2012/151 620 km/Benzyna/Manualna
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
Licytacja
Cena startowa z VATem
34 000 SEK
Z kredytem samochodowym od289 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym100 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

21 sty, 17:16

Najważniejsze informacje

BMW serii 1 hatchback z silnym silnikiem o mocy 170 KM. Praktyczny i zwrotny samochód z doskonałymi właściwościami jezdnymi.

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona BMW 1-serien ma następujące specyfikacje:

2012

Rok modelowy

15 162 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Wolna zmiana biegów. Niektóre biegi włączają się sporadycznie wolniej niż zwykle. Wyciek oleju ze skrzyni biegów. Grzechotanie w komorze silnika

Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.

BreaksIcon

Hamulce

CheckIcon

Nie są wymagane żadne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Brak uwag.

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Hałas tylnej osi nie jest zlokalizowany. Zapalona kontrolka serwisowa. Kondensacja w lewym reflektorze

Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.

BodyIcon

Nadwozie

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Rdza powierzchniowa na dachu, bieżnik dwóch opon za mały, liczne odpryski i rysy. Dźwięk brzęczenia z tylnej osi podczas uderzania w nierówności

Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Wnętrze posiada liczne rysy, plamy i ślady

Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Zdrapane felgi do opon zapasowych

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    7 mmCheckFilledIcon

    6 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon7 mm

    CheckFilledIcon6 mm

    16" Aluminiowa obręcz

  • 3 mmCheckFilledIcon

    1 mmErrorFilledIcon

    ErrorFilledIcon2 mm

    ErrorFilledIcon1 mm

    17" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

Sport Line

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli6
  • Numer rejestracyjnyMHK409
  • Rok modelowy2012
  • Miesiąc produkcjistyczeń 2012
  • Odczyt licznika151 620 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaWBA1A31090E899572
  • Moc silnika (benzyna)170 KM (125 kW)
  • Maksymalna masa ładunku455 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (benzyna)5,9 l/100 km
  • Emisja CO2 (benzyna)137 g/km

Obiekt

Kungälv (Ellesbo)

Adres:

Ellesbovägen 150

44290 Kungälv

BackToTopIcon
ContactIconKontakt