“BMW serii 1 hatchback z silnym silnikiem o mocy 170 KM. Praktyczny i zwrotny samochód z doskonałymi właściwościami jezdnymi.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona BMW 1-serien ma następujące specyfikacje:
2012
Rok modelowy
15 162 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Wolna zmiana biegów. Niektóre biegi włączają się sporadycznie wolniej niż zwykle. Wyciek oleju ze skrzyni biegów. Grzechotanie w komorze silnika
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Hałas tylnej osi nie jest zlokalizowany. Zapalona kontrolka serwisowa. Kondensacja w lewym reflektorze
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Rdza powierzchniowa na dachu, bieżnik dwóch opon za mały, liczne odpryski i rysy. Dźwięk brzęczenia z tylnej osi podczas uderzania w nierówności
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Wnętrze posiada liczne rysy, plamy i ślady
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Zdrapane felgi do opon zapasowych
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
7 mm
6 mm
7 mm
6 mm
16" Aluminiowa obręcz
3 mm
1 mm
2 mm
1 mm
17" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Sport Line
CD stereo
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Tempomat
Zdalna blokada
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Tylne czujniki parkowania
Radio
Czujnik deszczu
Funkcja start/stop
Ogrzewanie przednich foteli
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
Antypoślizgowy
Udostępnij
7266340
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.