BÅLSTA-SLÄPET MOD 3,5-1000B

Släpvagn med tippfunktion
2021
  • PercentIconOdliczony podatek VAT
    Licytacja
    Wiodąca oferta z VATem
    0 SEK
    Cena w salonie samochodowym23 000 SEK
    Cena rezerwacji nie została osiągnięta

    Licytacja się kończy:

    28 sty, 09:15

    Najważniejsze informacje

    Dobrze zbudowana i solidna przyczepa płaskodenna z funkcją wywrotki, odpowiednia do wielu zastosowań. Maksymalna waga ładunku 446 kg. Wymiary przestrzeni ładunkowej: Szerokość 152 cm, Wysokość burty 35 mm, Długość 350 cm. Nie występują uwagi. Skontrolowane do 2027-03-31. Kompletny zestaw opon letnich + opon zimowych z kolcami w zestawie.

    Wynik testu KVD

    KvdTestIcon

    Co zauważamy w teście Kvd?

    Przeczytaj więcej o teście Kvd

    Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali zwiastun na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz zwiastun.

    Ponieważ zwiastun miał poprzedniego właściciela...

    Ta strona BÅLSTA-SLÄPET MOD 3,5-1000B ma następujące specyfikacje:

    2021

    Rok modelowy

    0 mile szwedzkie

    Przebieg

    DrivetrainIcon

    Układ napędowy

    CheckIcon

    Stan normalny

    Komentarz

    Brak uwag.

    Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.

    BreaksIcon

    Hamulce

    CheckIcon

    Nie są wymagane żadne działania

    Przeczytaj, jak testujemy hamulce

    Komentarz

    Brak uwag.

    Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

    MileageIcon

    Technologia i sprzęt

    CheckIcon

    Stan normalny

    Komentarz

    Brak uwag.

    Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.

    BodyIcon

    Nadwozie

    CheckIcon

    Stan normalny

    Komentarz

    Brak uwag.

    Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.

    InteriorIcon

    Wnętrze

    CheckIcon

    Stan normalny

    Komentarz

    Brak uwag.

    Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.

    TyresIcon

    Opony i felgi

    Komentarz

    Brak uwag.

    Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

    • (Zamontowane)

      8 mmCheckFilledIcon

      CheckFilledIcon8 mm

      13" Obręcz z blachy stalowej

    • 6 mmCheckFilledIcon

      CheckFilledIcon6 mm

      13" Obręcz z blachy stalowej

    Wyposażenie

    Pakiety wyposażenia:

    • funkcja wpisywania

        Fakty

        • Liczba poprzednich właścicieli1
        • Numer rejestracyjnyZBM02U
        • Rok modelowy2021
        • Miesiąc produkcjimarzec 2021
        • Pierwsza data uruchomienia w Szwecji2021-04-13

        Dane techniczne

        • Numer podwoziaYSSA100NKMB000010
        • Następna inspekcja przeprowadzona przez2027-03-31
        • Maksymalna masa ładunku446 kg
        • Ciężar użytkowy304 kg
        • Waga podatkowa750 kg

        Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.

        Obiekt

        Åkersberga (Brännbacken)

        Adres:

        Brännbacksvägen 4

        18491 Åkersberga

        BackToTopIcon
        ContactIconKontakt