Audi Q5

55 TFSI e quattro
2023/73 270 km/Elektryczny/benzyna/Automatyczna
CertifiedIcon

Certyfikowany

InfoIcon
  • PercentIconOdliczony podatek VAT
  • EcoIconEkologiczny samochód
Licytacja
Cena startowa z VATem
235 000 SEK
Z kredytem samochodowym od2 002 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym470 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

19 sty, 10:20

Najważniejsze informacje

Audi Q5 SUV z mocnym silnikiem benzynowo-elektrycznym o mocy 367 KM. Bogato wyposażony w GPS, kamerę cofoną, regulowane zawieszenie pneumatyczne, system bezkluczykowego uruchamiania i hak holowniczy. Nowo przebadany i nie wymaga przeglądu aż do listopada przyszłego roku.

  • Samochód ma mniej niż 8 lat

  • W dobrym stanie technicznym i funkcjonalnym

  • Stan licznika maks. 120 000 km

Bardziej ekologiczny wybór.

Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:

  • Samochód można zasilać gazem ziemnym
  • Samochód emituje mniej niż 70 g CO2/km
  • Samochód jest pojazdem elektrycznym zasilanym bateryjnie (BEV) lub hybrydowym pojazdem elektrycznym typu plug-in (PHEV)

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Audi Q5 ma następujące specyfikacje:

2023

Rok modelowy

7 327 mile szwedzkie

Przebieg

BatteryIcon

Test akumulatora Kvdcars

Komentarz

DrivetrainIcon

Układ napędowy

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Układ napędowy jest w pełni sprawny.

BreaksIcon

Hamulce

CheckIcon

Nie są wymagane żadne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Brak uwag.

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Technologia i sprzęt działają prawidłowo.

BodyIcon

Nadwozie

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Odpryski na przedniej szybie poza polem widzenia. Uszkodzenie lakieru na lewym lusterku bocznym. Liczne odpryski

Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Brak uwag.

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    7 mmCheckFilledIcon

    8 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon7 mm

    CheckFilledIcon8 mm

    20" Aluminiowa obręcz

  • 2 mmErrorFilledIcon

    0 mmErrorFilledIcon

    ErrorFilledIcon2 mm

    ErrorFilledIcon1 mm

    21" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

  • Ochrona ładunku/siatki obciążeniowe

  • Zawieszenie pneumatyczne (regulowane)

  • Reflektory matrycowe LED

  • Proline

  • Proline Edition

  • Zaawansowany pakiet pomocy

  • Wirtualny kokpit

  • Kolfiber backspegelkåpor

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli1
  • Numer rejestracyjnyPMJ558
  • Rok modelowy2023
  • Miesiąc produkcjipaździernik 2022
  • Odczyt licznika73 270 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaWAUZZZFY9P2039356
  • Moc silnika (benzyna)265 KM (195 kW)
  • Moc silnika (energia elektryczna)143 KM (105 kW)
  • Maksymalna masa ładunku457 kg
  • Zakres WLTP58 km

Obiekt

Nyköping

Adres:

Kung Birgers väg 5

61131 Nyköping

BackToTopIcon
ContactIconKontakt