Certyfikowany
“Audi Q5 SUV z mocnym silnikiem benzynowo-elektrycznym o mocy 367 KM. Bogato wyposażony w GPS, kamerę cofoną, regulowane zawieszenie pneumatyczne, system bezkluczykowego uruchamiania i hak holowniczy. Nowo przebadany i nie wymaga przeglądu aż do listopada przyszłego roku.”
Certyfikowany
Samochód ma mniej niż 8 lat
W dobrym stanie technicznym i funkcjonalnym
Stan licznika maks. 120 000 km
Samochód ekologiczny
Bardziej ekologiczny wybór.
Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Audi Q5 ma następujące specyfikacje:
2023
Rok modelowy
7 327 mile szwedzkie
Przebieg
Test akumulatora Kvdcars
Komentarz
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Układ napędowy jest w pełni sprawny.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Technologia i sprzęt działają prawidłowo.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Odpryski na przedniej szybie poza polem widzenia. Uszkodzenie lakieru na lewym lusterku bocznym. Liczne odpryski
Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
7 mm
8 mm
7 mm
8 mm
20" Aluminiowa obręcz
2 mm
0 mm
2 mm
1 mm
21" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
AC
Antypoślizgowy
Autohamowanie
Kamera cofania
Bluetooth
Lusterka elektryczne
Tempomat
Zdalna blokada
GPS
Radio
Czujnik deszczu
Ogrzewanie przednich foteli
Adaptacyjny tempomat
Antypoślizgowy
Automatyczne przytrzymanie
Elektryczna klapa tylna
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa ruchu
Chowany hak holowniczy
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Ochrona ładunku/siatki obciążeniowe
Zawieszenie pneumatyczne (regulowane)
Bezkluczykowy system dostępu
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Funkcja start/stop
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
Reflektory matrycowe LED
Proline
Proline Edition
Zaawansowany pakiet pomocy
Wirtualny kokpit
Kolfiber backspegelkåpor
4WD
Udostępnij
7266418
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.