“This Q5 2.0 TDI quattro offers a safe and stable driving experience with four-wheel drive that makes every trip confident regardless of the road surface. It combines elegant design with spacious comfort and modern technology that makes every trip both comfortable and inspiring. The car has remarks that need to be reviewed at a workshop. Newly inspected without remarks 2025-12-27.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Audi Q5 ma następujące specyfikacje:
2014
Rok modelowy
17 277 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Sporadycznie przechodzi w tryb awaryjny z powodu zatkanego filtra DPF. Nienormalnie wysokie zużycie oleju. Nowa turbosprężarka
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Varnar sporadiskt för slitna bromsbelägg
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Pęknięta przednia szyba poza polem widzenia. Zapalona kontrolka serwisowa
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Brak plastikowej osłony pod samochodem, Luźna plastikowa osłona pod samochodem, Kilka plam rdzy, Nadwozie, kilka pękniętych/uszkodzonych plastikowych części
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Najlepszy stan
Komentarz
Brak uwag.
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Suche pęknięcia w oponach
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
4 mm
4 mm
4 mm
4 mm
19" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
B&O Panorama Parkeringsvärmare
Antypoślizgowy
Bluetooth
CD stereo
Lusterka elektryczne
Tempomat
Zdalna blokada
GPS
Radio
Czujnik deszczu
Ogrzewanie przednich foteli
Antypoślizgowy
Automatyczne przytrzymanie
Wejście AUX
Elektryczna klapa tylna
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Chowany hak holowniczy
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Ogrzewanie postojowe z pilotem zdalnego sterowania
Ogrzewanie postojowe z wyłącznikiem czasowym
Funkcja start/stop
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Światło ksenonowe
Otwierany dach panoramiczny
System dźwiękowy Bang & Olufsen
Pakiet przyczepy
Pakiet projektowy
4WD
Udostępnij
7265718
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.