“Ten SUV Audi Q4 e-tron oferuje cichą i responsywną jazdę elektryczną w nowoczesnym i łatwym w prowadzeniu formacie z wysokim komfortem. Przestronna kabina i podwyższona pozycja siedzenia zapewniają dobrą widoczność i bezpieczne doznania podczas codziennej jazdy. Dobrze wyposażony w kamerę tylną, system bezkluczykowego uruchamiania, hak holowniczy oraz adaptacyjny tempomat dla dodatkowej wygody i bezpieczeństwa. Niedawno serwisowany w grudniu 2025 roku.”
Samochód ekologiczny
Bardziej ekologiczny wybór.
Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Audi Q4 E-tron ma następujące specyfikacje:
2022
Rok modelowy
14 584 mile szwedzkie
Przebieg
Test akumulatora Kvdcars
Stopień
Komentarz
Akumulator ma bardzo dużą pojemność. Zasięg jest porównywalny z oryginalnym zasięgiem samochodu, ładowanie jest szybkie, a wydajność pozostaje wysoka nawet w niskich temperaturach. Akumulator charakteryzuje się długą żywotnością.
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Układ napędowy działa prawidłowo, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest często głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są częste, a zużycie oleju jest często wyższe niż w samochodzie nowym.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Drzwi zacinają się w zamku
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Pęknięcie w tylnych światłach. Ślady poprzednich dekoracji. Nieznaczne uszkodzenia lakieru
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Felgi na krawędzi samochodu podparte
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
20" Aluminiowa obręcz
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
20" Bez obręczy
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
S Line, Komfort Assistanspaket plus
Kamera cofania
Bluetooth
Lusterka elektryczne
Zdalna blokada
Radio
Czujnik deszczu
Ogrzewanie przednich foteli
Autohamowanie
Adaptacyjny tempomat
Antypoślizgowy
System wspomagania kierowcy
Elektryczna klapa tylna
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Elektrycznie składane lusterka wsteczne
Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa ruchu
Chowany hak holowniczy
Klimatyzacja
Reflektory LED
Bezkluczykowy system dostępu
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
Pakiet komfortowy dla kierowcy
Pakiet oświetlenia
Pakiet Assistance Plus
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7266887
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.