“The Audi e-tron 55 quattro 95 kWh 2020 is a comfortable and well-equipped electric SUV with four-wheel drive that provides stable and safe driving in all conditions. Large battery capacity provides long range and low operating costs, while a spacious cabin and generous luggage make it perfect for both everyday life and longer trips. Modern technology, high comfort and a premium feel make it an attractive choice for those who want function and comfort in the same car.”
Samochód ekologiczny
Bardziej ekologiczny wybór.
Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Audi e-tron ma następujące specyfikacje:
2020
Rok modelowy
15 900 mile szwedzkie
Przebieg
Test akumulatora Kvdcars
Komentarz
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Układ napędowy działa prawidłowo, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest często głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są częste, a zużycie oleju jest często wyższe niż w samochodzie nowym.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Felgi na krawędzi samochodu podparte
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
19" Aluminiowa obręcz
4 mm
6 mm
4 mm
6 mm
21" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Proline Advanced
Antypoślizgowy
Autohamowanie
Kamera cofania
Bluetooth
Zdalna blokada
Komputer pokładowy
GPS
Radio
Czujnik deszczu
Ogrzewanie przednich foteli
Kamera 360
Adaptacyjny tempomat
Antypoślizgowy
System wspomagania kierowcy
Wyjmowany hak holowniczy
Czujniki martwego pola
Elektryczna klapa tylna
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Fotel kierowcy z funkcją pamięci
Elektryczny fotel pasażera
Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa ruchu
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Ochrona ładunku/siatki obciążeniowe
Reflektory Matrix LED
Bezkluczykowy system dostępu
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
Otwierany dach panoramiczny
Pakiet optyczny
Integracja smartfonów Audi
Pakiet pomocy turystycznej
Pakiet pomocy miejskiej
Kamery otoczenia z widokiem 3D
Klucz komfortu
Dostępne fotele sportowe
Proline zaawansowany
Bang & Olofsson Premium Sound System med 3D-ljud
4WD
Udostępnij
7266229
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.