Audi e-tron

55 quattro 95kWh, Proline advanced Matrix Led
2019/156 150 km/Elektryczny/Automatyczna
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
  • EcoIconEkologiczny samochód
Licytacja
Cena startowa z VATem
145 000 SEK
Z kredytem samochodowym od1 235 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym290 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

22 sty, 09:52

Najważniejsze informacje

Audi e-tron 55 quattro z mocnym silnikiem elektrycznym i napędem na cztery koła. Bogato wyposażony w m.in. GPS, kamerę cofania, otwierany panoramiczny dach, system bezkluczykowego uruchamiania i systemy wspomagające.

Bardziej ekologiczny wybór.

Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:

  • Samochód można zasilać gazem ziemnym
  • Samochód emituje mniej niż 70 g CO2/km
  • Samochód jest pojazdem elektrycznym zasilanym bateryjnie (BEV) lub hybrydowym pojazdem elektrycznym typu plug-in (PHEV)

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Audi e-tron ma następujące specyfikacje:

2019

Rok modelowy

15 615 mile szwedzkie

Przebieg

BatteryIcon

Test akumulatora Kvdcars

Stopień

ConditioningIconConditioningIconConditioningIcon
Dowiedz się więcej o tym, jak przeprowadzamy testy akumulatorów Kvdcars

Komentarz

Akumulator ma bardzo dużą pojemność. Zasięg jest porównywalny z oryginalnym zasięgiem samochodu, ładowanie jest szybkie, a wydajność pozostaje wysoka nawet w niskich temperaturach. Akumulator charakteryzuje się długą żywotnością.

DrivetrainIcon

Układ napędowy

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Układ napędowy działa prawidłowo, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest często głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są częste, a zużycie oleju jest często wyższe niż w samochodzie nowym.

BreaksIcon

Hamulce

CheckIcon

Nie są wymagane żadne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Brak uwag.

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Zapalona kontrolka serwisowa. Pęknięta przednia szyba w polu widzenia. Zużyta soczewka lewego reflektora

Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.

BodyIcon

Nadwozie

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Pęknięcie w lewym tylnym świetle, zaparowanie, kilka odprysków kamieni, odpryski na drzwiach i zarysowania, kilka uszkodzeń lakieru. Brak haka holowniczego

Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Wnętrze posiada kilka rys, plam i śladów

Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Felgi na krawędzi samochodu podparte

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    7 mmCheckFilledIcon

    6 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon7 mm

    CheckFilledIcon6 mm

    19" Aluminiowa obręcz

  • 5 mmCheckFilledIcon

    5 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon5 mm

    CheckFilledIcon5 mm

    21" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

Proline advanced Matrix Led

  • Reflektory Audi Matrix LED

  • Proline zaawansowany

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli2
  • Numer rejestracyjnyTWD06H
  • Rok modelowy2019
  • Miesiąc produkcjiczerwiec 2019
  • Odczyt licznika156 150 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaWAUZZZGE8KB017118
  • Moc silnika (energia elektryczna)408 KM (300 kW)
  • Maksymalna masa ładunku458 kg
  • Zakres WLTP367 km
  • Zasięg w mieście WLTP409 km

Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.

Obiekt

Kungälv (Ellesbo)

Adres:

Ellesbovägen 150

44290 Kungälv

BackToTopIcon
ContactIconKontakt