Audi A5

1.8 TFSI Sportback, Sports Edition Plus
2014/170 270 km/Benzyna/Manualna
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
Licytacja
Cena startowa z VATem
62 000 SEK
Z kredytem samochodowym od529 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym125 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

26 sty, 18:35

Najważniejsze informacje

Audi A5 Sportback z mocnym silnikiem benzynowym o mocy 170 KM. Zuchwały i sportowy samochód

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Audi A5 ma następujące specyfikacje:

2014

Rok modelowy

17 027 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Wyciek oleju, niewielki, nielokalizowany

Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.

BreaksIcon

Hamulce

CheckIcon

Nie są wymagane żadne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Brak uwag.

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Zapalona kontrolka serwisowa. Klimatyzacja niesprawna. Zwijacz w fotelu kierowcy działa nieprawidłowo. Kierownica nieoryginalna/zmodyfikowana, brakuje części osłony przeciwsłonecznej. Listwy okienne są foliowane. Tylne światła są foliowane folią przeciwsłoneczną

Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.

BodyIcon

Nadwozie

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Odpryski na przedniej szybie poza polem widzenia. Uszkodzenie karoserii na prawym progu, liczne odpryski, pęknięcia w drzwiach, wgniecenia i rysy, kilka plam rdzy

Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Wnętrze ma liczne rysy, plamy i ślady. Tapicerka z tyłu jest zabrudzona. Tapicerka z przodu po lewej stronie ma powierzchowne przetarcia. W zestawie osłona przeciwsłoneczna

Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Felgi na krawędzi samochodu podparte

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    7 mmCheckFilledIcon

    7 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon6 mm

    CheckFilledIcon7 mm

    19" Aluminiowa obręcz

  • 6 mmCheckFilledIcon

    7 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon6 mm

    CheckFilledIcon7 mm

    17" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

Sports Edition Plus

  • Grzałki silnika

  • Sportowe podwozie

  • Edycja sportowa

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli13
  • Numer rejestracyjnyEGU584
  • Rok modelowy2014
  • Miesiąc produkcjikwiecień 2014
  • Odczyt licznika170 270 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaWAUZZZ8T2EA066970
  • Moc silnika (benzyna)170 KM (125 kW)
  • Maksymalna masa ładunku475 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (benzyna)5,8 l/100 km
  • Emisja CO2 (benzyna)136 g/km

Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.

Obiekt

Arboga

Adres:

Besiktningsgatan 2

73248 Arboga

BackToTopIcon
ContactIconKontakt