Audi A4

Avant 40 g-tron
2022/75 540 km/Metan/Automatyczna
CertifiedIcon

Certyfikowany

InfoIcon
  • PercentIconOdliczony podatek VAT
Licytacja
Cena startowa z VATem
130 000 SEK
Z kredytem samochodowym od1 108 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym260 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

20 sty, 10:01

Najważniejsze informacje

Audi A4 kombi z mocnym silnikiem gazowym o mocy 170 KM. Dobrze wyposażony w między innymi GPS, kamerę cofania, system bezkluczykowego uruchamiania, systemy pomocnicze i hak holowniczy. Nie wymaga przeglądu aż do marca 2027 roku.

  • Samochód ma mniej niż 8 lat

  • W dobrym stanie technicznym i funkcjonalnym

  • Stan licznika maks. 120 000 km

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Audi A4 ma następujące specyfikacje:

2022

Rok modelowy

7 554 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Układ napędowy jest w pełni sprawny.

BreaksIcon

Hamulce

CheckIcon

Nie są wymagane żadne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Brak uwag.

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Technologia i sprzęt działają prawidłowo.

BodyIcon

Nadwozie

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Kilka odprysków kamieni, uderzeń w drzwi i zadrapań

Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.

InteriorIcon

Wnętrze

StarIcon

Najlepszy stan

Komentarz

Brak uwag.

Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Brak uwag.

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    5 mmCheckFilledIcon

    5 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon5 mm

    CheckFilledIcon5 mm

    17" Aluminiowa obręcz

  • 6 mmCheckFilledIcon

    3 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon6 mm

    CheckFilledIcon3 mm

    17" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

  • Komputer pokładowy

  • Ochrona ładunku/siatki obciążeniowe

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli2
  • Numer rejestracyjnyDNH56D
  • Rok modelowy2022
  • Miesiąc produkcjikwiecień 2022
  • Odczyt licznika75 540 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaWAUZZZF40NA039441
  • Moc silnika (gaz)170 KM (125 kW)
  • Maksymalna masa ładunku399 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (gaz)5,9 km/100 km
  • Emisje CO2 (gaz)105 g/km

Obiekt

Linköping (Jägarvallen)

Adres:

Jägarvallsvägen 7

58422 Linköping

BackToTopIcon
ContactIconKontakt