Audi A1
1.4 TFSI Sportback, Proline
“A Audi A1 from 2018 with automatic and petrol-engine. Standard equipped”
Bromsskivor fram rostskadade
Ratt står snett
Fåtal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
8 mm
7 mm
8 mm
7 mm
Pakiety wyposażenia: Proline
7199363