REKO Trailer FF 4910
Släpvagn med tippfunktion
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali zwiastun na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz zwiastun. Przeczytaj więcej o teście.
Bromsljus, ur funktion. OBS, Släpet har föreläggande om ombesiktning avseende anmärkningar från kontrollbesiktning den 2024-05-07: 2: STOPPLYKTA (4.3) BÅDA SIDOR UR FUNKTION (BÅDA) Åtgärder och ombesiktning krävs innan 2024-06-07 annars inträder körförbud
Reflex, bak vänster saknas, Reflex, fram höger saknas, Lyktglas, bak höger, skadat, Lyktglas, bak vänster, skadat, Släpet har flera bucklor, stenskott och repor runt om, OBS, Släpet har föreläggande om ombesiktning avseende anmärkningar från kontrollbesiktning den 2024-05-07:, 2X: SIDOMARKERINGSREFLEX (4.8) BÅDA SIDOR SAKNAS (DELVIS), Åtgärder och ombesiktning krävs innan 2024-06-07 annars inträder körförbud
Lastutrymme, flertal skav, fläckar och bucklor
8 mm
8 mm
13" Metal rim
7203589