Certyfikowany
“This low-mileage Abarth 595 is a lively and playful little car with a sporty attitude and expressive character. It combines lively driving pleasure with unique design and modern equipment that makes every trip both fun and inspiring. Recently serviced and inspected, does not need to be inspected until November 2027.”
Certyfikowany
Samochód ma mniej niż 8 lat
W dobrym stanie technicznym i funkcjonalnym
Stan licznika maks. 120 000 km
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Abarth 595 ma następujące specyfikacje:
2022
Rok modelowy
1 932 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Układ napędowy jest w pełni sprawny.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Technologia jest w pełni funkcjonalna.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Słabe dopasowanie progów linii
Kilka odprysków kamieni i sporadyczne stukanie drzwiami jest normalne. Zdarzają się zarysowania na felgach.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Otarcia i drobne zarysowania przy wejściu, a także sporadyczne rysy na kierownicy, panelu lub siedzeniach są normalne.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
6 mm
8 mm
7 mm
7 mm
16" Aluminiowa obręcz
4 mm
6 mm
4 mm
6 mm
16" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Lågmilad
Bluetooth
Lusterka elektryczne
Tempomat
Zdalna blokada
Radio
Czujnik deszczu
Antypoślizgowy
Elektryczne szyby przednie
ISOFIX z tyłu
Tylne czujniki parkowania
Wejście USB
Światło ksenonowe
Integracja ze smartfonem
AC
Udostępnij
7265198
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.