3S SÄKER STARK STABIL S430

Kåpsläpvagn med tippfunktion Släpvagn
2021
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
    Licytacja
    Wiodąca oferta z VATem
    37 500 SEK
    Wiodąca oferta w euro3 550 EUR
    Cena w salonie samochodowym70 000 SEK
    Cena rezerwacji nie została osiągnięta

    Licytacja się kończy:

    4 lut, 09:10

    Najważniejsze informacje

    Dobrze zbudowana przyczepa produkcji szwedzkiej wykonana z aluminium z funkcją wywrotu za pomocą śrubowego wywrotu oraz aluminiową osłoną. Maksymalna waga ładunku 935 kg. Wymiary przestrzeni ładunkowej: Szerokość 190 cm, Wysokość 145 cm, Długość 436 cm. Uwaga, przyczepa ma zawiadomienie o konieczności ponownej inspekcji dotyczącej uwag z inspekcji kontrolnej 2026-01-26. 2 ŁOŻYSKA KÓŁ (5.1.3) OBU STRON ZGNIOTY 2 ODBLASKI (4.8) Z PRZODU, OBU STRON BRAKUJE Działania i ponowna inspekcja wymagane przed 2026-02-26, w przeciwnym razie nałożony zostanie zakaz jazdy. Kompletne opony letnie + kolczaste opony zimowe w zestawie.

    Wynik testu KVD

    KvdTestIcon

    Co zauważamy w teście Kvd?

    Przeczytaj więcej o teście Kvd

    Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali zwiastun na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz zwiastun.

    Ponieważ zwiastun miał poprzedniego właściciela...

    Ta strona 3S SÄKER STARK STABIL S430 ma następujące specyfikacje:

    2021

    Rok modelowy

    0 mile szwedzkie

    Przebieg

    BreaksIcon

    Hamulce

    CheckIcon

    Nie są wymagane żadne działania

    Przeczytaj, jak testujemy hamulce

    Komentarz

    Brak uwag.

    Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

    MileageIcon

    Technologia i sprzęt

    RemarksIcon

    Uwagi istnieją

    Komentarz

    Przyczepa ma nakaz ponownej kontroli w związku z uwagą z kontroli z dnia 26.01.2026 r. 2 ŁOŻYSKA KÓŁ (5.1.3) NIEPRAWIDŁOWE DZIAŁANIE PO OBU STRONACH Brak kluczyków do zamków. Przednie światła pozycyjne po obu stronach, uszkodzone

    Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.

    BodyIcon

    Nadwozie

    CheckIcon

    Stan normalny

    Komentarz

    Przyczepa posiada nakaz ponownej inspekcji w związku z uwagą z inspekcji z dnia 26.01.2026 r. 2 REFLEKSY (4,8) PRZÓD, BRAK OBU STRON Niewielkie rysy na pokrywie

    Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.

    InteriorIcon

    Wnętrze

    CheckIcon

    Stan normalny

    Komentarz

    Drewniany pokład ładunkowy ma otarcia, zadrapania i rysy

    Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.

    TyresIcon

    Opony i felgi

    Komentarz

    Brak uwag.

    Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

    • (Zamontowane)

      8 mmCheckFilledIcon

      CheckFilledIcon8 mm

      13" Obręcz z blachy stalowej

    • 9 mmCheckFilledIcon

      CheckFilledIcon9 mm

      13" Obręcz z blachy stalowej

    CommentIcon

    Zdjęcia skaz

    Wyposażenie

    Pakiety wyposażenia:

    • Funkcja końcówki za pomocą końcówki śrubowej.

    • Aluminiowa osłona

      Fakty

      • Liczba poprzednich właścicieli2
      • Numer rejestracyjnyALE31J
      • Rok modelowy2021
      • Miesiąc produkcjiwrzesień 2021
      • Pierwsza data uruchomienia w Szwecji2022-01-27

      Dane techniczne

      • Numer podwoziaYT921130DBSC02317
      • Następna inspekcja przeprowadzona przez2026-01-31
      • Maksymalna masa ładunku935 kg
      • Ciężar użytkowy365 kg
      • Waga podatkowa1 300 kg

      Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.

      Obiekt

      Umeå

      Adres:

      Kontaktvägen 3

      90133 Umeå

      BackToTopIcon
      ContactIconKontakt