“Dobrze zbudowana przyczepa produkcji szwedzkiej wykonana z aluminium z funkcją wywrotu za pomocą śrubowego wywrotu oraz aluminiową osłoną. Maksymalna waga ładunku 935 kg. Wymiary przestrzeni ładunkowej: Szerokość 190 cm, Wysokość 145 cm, Długość 436 cm. Uwaga, przyczepa ma zawiadomienie o konieczności ponownej inspekcji dotyczącej uwag z inspekcji kontrolnej 2026-01-26. 2 ŁOŻYSKA KÓŁ (5.1.3) OBU STRON ZGNIOTY 2 ODBLASKI (4.8) Z PRZODU, OBU STRON BRAKUJE Działania i ponowna inspekcja wymagane przed 2026-02-26, w przeciwnym razie nałożony zostanie zakaz jazdy. Kompletne opony letnie + kolczaste opony zimowe w zestawie.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali zwiastun na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz zwiastun.
Ponieważ zwiastun miał poprzedniego właściciela...
Ta strona 3S SÄKER STARK STABIL S430 ma następujące specyfikacje:
2021
Rok modelowy
0 mile szwedzkie
Przebieg
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Przyczepa ma nakaz ponownej kontroli w związku z uwagą z kontroli z dnia 26.01.2026 r. 2 ŁOŻYSKA KÓŁ (5.1.3) NIEPRAWIDŁOWE DZIAŁANIE PO OBU STRONACH Brak kluczyków do zamków. Przednie światła pozycyjne po obu stronach, uszkodzone
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Przyczepa posiada nakaz ponownej inspekcji w związku z uwagą z inspekcji z dnia 26.01.2026 r. 2 REFLEKSY (4,8) PRZÓD, BRAK OBU STRON Niewielkie rysy na pokrywie
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Drewniany pokład ładunkowy ma otarcia, zadrapania i rysy
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
8 mm
8 mm
13" Obręcz z blachy stalowej
9 mm
9 mm
13" Obręcz z blachy stalowej
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Funkcja końcówki za pomocą końcówki śrubowej.
Aluminiowa osłona
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7267900
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.